PŘEKVAPTE! PROŽIJTE VALENTÝNA V LÁZNÍCH!

Lámete si hlavu nad tím, čím letos překvapíte vašeho miláčka právě v tento nejromantičtější den v roce? Ať už patříte mezi ty, kteří svátek sv. Valentýna považují za skvělou příležitost, jak dát partnerovi/ce najevo svou lásku, nebo se spíše řadíte k těm, kteří se tento svátek snaží ignorovat, vězte, že takový romantický víkend v lázních potěší úplně každého. Nemusíte být zrovna romantický typ, abyste dokázali ocenit možnost strávení pohodového víkendu v lázeňském prostředí s příjemnými procedurami, které dají odpočinout vašemu tělu i duši.

A právě v období sv. Valentýna takřka všechna lázeňská střediska nabízejí Valentýnské balíčky pro zamilované. Takže nemusíte být příznivci toho novodobého svátku, ale využít nabídky pohodového pobytu v doprovodu milované osoby, se určitě bude líbit každému. Vždyť také takové valentýnské hýčkání v podobě příjemných procedur, jako jsou například perličkové, bylinné nebo rašelinové koupele, medové, čokoládové a jiné relaxační masáže, whirpool, sauna, bazén…, a navíc po boku vaší lásky, bude pro vás oba jistě nezapomenutelným zážitkem, který vám nejen dodá energii a chuť do života, ale také úžasně obohatí váš partnerský život.


Tak zkuste letos vynechat hledání v regálech mezi plyšáky a bonbonierami, zapomeňte tentokrát i na drahé kytice (ve většině případu, jsou květiny pro vaši milou součástí valentýnských pobytů) a zkuste zapátrat v nepřeberném množství nabídek lázeňských domů a hotelů. Každý jistě zná touhy a přání svého protějšku, proto jistě všichni najdou tu svou vhodnou nabídku. A malý tip pro vás. Zvýhodněné nabídky najdete třeba na https://akce.spa.cz/