Valentýnské pobyty

Láska a wellness…dokonalá kombinace…

Vánoční ozdoby jsou pryč a všude se začínají objevovat srdíčka. Blíží se 14. únor, Valentýn, svátek všech zamilovaných. Pokud hledáte ten nejúžasnější dárek pro sebe i svého partnera/partnerku, tak tady ho určitě najdete. Vyberte si romantický pobyt a užívejte si společně rozmazlování ve wellness, na masáži či u večeře při svíčkách a skleničce sektu.

Valentýnský pobyt v Hotelu LEV**** v Lovosicích nabízí na uvítanou láhev vína, růže a sladký dárek. Po ránu na vás budou čekat bohaté snídaně formou švédských stolů. Užijete si spolu dokonalou romantickou večeři. Připravená je také relaxační masáž a po celou dobu pobytu máte volný vstup do bazénu, vířivky i sauny.

Romantický Valentýn na Bozeňově v Zábřehu má v ceně kromě ubytování také snídaně formou bufetu a večeře. Ta pravá valentýnská večeře bude plná romantiky při svíčkách s láhví sektu. Denně můžete trávit dvě hodiny zdarma ve wellness centru, kde jsou pro vás k dispozici také bylinné čaje a čerstvé ovoce.

Valentýn s vůní čokolády v pivních lázních v Hotelu Sladovna má pro vás připravenou postel plnou lístků růží. Po příjezdu určitě oceníte ovocnou mísu na pokoji a ráno zase bohaté snídaně formou bufetu. Na Valentýna si pochutnáte u romantické večeře při svíčkách. Nachystané jsou i relaxační masáže, pro dámu čokoládová masáž s peelingem a pro pána masáž sladovna. Opravdovou romantiku zažijete v privátní Whirlpool se sektem a čokoládovými pralinkami. A navíc máte po celou dobu pobytu k dispozici neomezený vstup do wellness centra.

Kouzelnou romanci v Park Holiday Congress & Wellness Hotelu můžete prožít i v našem hlavním městě. Vaše romance začne drinkem na uvítanou a může pokračovat v hotelovém wellness či při relaxační masáži. Ani v tomhle hotelu nebude chybět romantická večeře a snídaně formou bohatého bufetu.

Valentýnský pobyt ve Františkových lázních pro dva v Lázeňském hotelu Kyjev zahrnuje plnou penzi, různé lázeňské procedury, masáže a využití wellness. V ceně je také welcome drink. Výhodou tohoto pobytu je také možnost výběru délky ubytování na 3, 4, 5 nebo až 6 nocí.

Valentýnský pobyt v Lázních Luhačovice v HOTELU VEGA začíná valentýnským welcome drinkem a dále zahrnuje bohaté snídaně i večeře. Na Valentýna večer pro vás bude připravený stůl, u kterého si pochutnáte na speciálním valentýnským menu za doprovodu nejkrásnějších romantických balad. Váš pokoj budou zdobit řezané květiny a nachystaný je dokonce i dárek. Romantika tím ale zdaleka nekončí, čeká vás společný masážní rituál olejem, perličková koupel nebo hydromasáž končetin, sauna nebo infra sauna, separátní Whirlpool se skleničkou sektu a horký svařák v kavárně s nádherným výhledem. Navíc je v ceně volný vstup do hotelového bazénu, whirlpool a fitness.

Valentýn nejen na Valentýna 2019 prožijete v hotelu Hunguest Hotel Bál Resort**** u Balatonu v Maďarsku. V ceně je polopenze formou bufetu, ovocná mísa na pokoji a neomezené využití Vital clubu (bazén, sauny, vířivky, Kneippův bazén, posilovna atd.) Romantiku zažijete při společné masáži a potom při večerním poslechu hudby v Mistral baru nebo při posezení ve Sky baru ve 13. patře hotelu.

Valentýnský pobyt na 2 nebo 3 noci v Hotelu Magnólia v Piešťanech na Slovensku vás okouzlí romanticky vyzdobeným pokojem se sladkým překvapením. V ceně je polopenze formou bufetu a valentýnská večeře při svíčkách s candy barem a láhví prosecca za hudebního doprovodu klavíru. Dokonce každý večer hraje živá hudba k poslechu i tanci. Společně si užijete masáže, romantické večerní koupání při svíčkách s volným vstupem do vířivky či sauny a mnoho dalšího.

Vyberte si ten pravý valentýnský pobyt a překvapte svou drahou polovičku wellness pobytem. A pokud si nejste jisti výběrem, můžete pořídit dárkový poukaz na hodnotu a výběr pobytu nechat na obdarovaném.

Ať je váš Valentýn letos opravdu výjimečný a jedinečný!