Vánoce ve wellness hotelech a lázních

„Netradiční Vánoce plné pohody a relaxace“

Už Vás nebaví každý rok to samé? Nestíháte, uklízíte, zdobíte, dáváte dohromady harmonogram svátků vánočních, pečete, vaříte a tak dále. Asi si to dokážete představit a v podstatě možná máte pocit, že se snad už ani netěšíte. Je to samý shon a stres. Vánoce přece ale o tom nejsou! Co takhle to letos udělat jinak? Nadělte si vánoční dárek dříve. Vyberte si pobyt a odjeďte na Vánoce do lázní nebo na wellness pobyt.  Nemusíte se bát, že by se tím vytratil správný duch Vánoc. V hotelech je vždy tradiční vánoční výzdoba, nechybí cukroví, koledy a samozřejmě štědrovečerní večeře. A víte co je na tom nejlepší? Vy se tam nemusíte o nic z toho starat. Budete si užívat klid, relaxaci, různé procedury i cvičení či sport.

Nalákala Vás tato myšlenka? My si myslíme, že to zní úžasně. Vybírat můžete z hotelů v naši zemi, ale také na Slovensku nebo v Maďarsku.

V České republice je oblíbený Týdenní vánoční pobyt ve Františkových Lázních v Hotelu Imperial SuperiorPo vstupní lékařské prohlídce absolvujete během týdne 12 léčebných procedur. Můžete využít neomezený vstup do Aquafora, hotelového bazénu i sauny. Dále Vás čeká prohlídka města se zkušeným průvodcem i s překvapením. Samozřejmě nechybí slavnostní štědrovečerní menu v duchu českých tradic, svařené víno za zvuku vánočních koled a dokonce i dárek pod stromečkem. Doporučit můžeme také Vánoční pohádku v Beskydech s neomezeným wellness ve Velkých Karlovicích v Horském hotelu Babská. Už po příchodu se začíná slavit přípitkem s moravským vínem a koláčky. Vánoční cukroví můžete uzobávat jako doma po celou dobu pobytu. Kromě jedné čtyřchodové večeře Vás čeká ještě štědrovečerní večeře s přípitkem. A nemusíte se bát, Ježíšek dorazí i sem a pod stromečkem Vám nechá dárek. Relaxovat můžete neomezeně v bazénu s protiproudem nebo ve finské sauně.

Na Slovensku je možné strávit Vánoce ve Vysokých Tatrách v Hotelu SLOVAN Tatranská Lomnica a pobyt je ideální i pro děti. Připravený je bohatý animační program a vánoční dobroty. Dospělí si užijí chvíle klidu v Relax centru s bazénem. K dispozici jsou dětské koutky. Kromě toho můžete lyžovat, sáňkovat nebo se jen procházet v krásné zimní horské krajině. Na štědrý večer si pochutnáte na sváteční večeři formou bufetu. Tradiční Vánoce na Vás čekají i v Hotelu Blachedka Strachan. I tady se děti zabaví při dětských animacích. K dispozici je neomezený vstup do wellness centra. Možné je získat volné skipasy do Strachan Ski Centra nebo slevy na jejich nákup. Opět nechybí slavnostní štědrovečerní bufet.

V Maďarsku si můžete užít Vánoce v Pelione u Balatonu. Připravený je bohatý vánoční program, jako jsou hudební večery s tancem, program pro děti, společné zdobení stromku a vánoční koncerty. O zdravý odpočinek se postará čas strávený ve wellness. A pokud nechcete o Vánocích přibrat, tenhle pobyt je skvělý. Čeká Vás tady ranní gymnastika i vodní cvičení. Nebo je možné si vybrat Vánoční pobyt, 2 noci v Lázních Budapešť, který nabízí neomezený vstup do Spa, kde si můžete užívat termální lázně a mnoho dalšího. O kila navíc a pohybový aparát se postará skupinové cvičení nebo využití Premier Fitness klubu.

Takové Vánoce bez starostí, zní to kouzelně, nemyslíte? Tohle byla jen pouhá ukázka různých vánočních pobytů. Výběr je opravdu veliký. Pokud se Vám tahle představa Vánoc zalíbila, neváhejte, vybere si opravdu každý.