Vánoční dárky zvládnete se Spa.cz na jedničku!

Vánoce jedině s úsměvem

Vánoce se kvapem blíží a je ten nejvyšší čas shánět vánoční dárky pro vaše nejbližší. Zase to letos nestíháte? Víme, jak vám pomoci a máme pro vás tipy na dárky, které snadno pořídíte i na poslední chvíli. Nevěříte? Snad vás tedy v následujícím článku přesvědčíme o tom, že dárkové poukazy na pobyty jsou tím nejlepším, co můžete pod stromeček v letošním roce nadělit.

Dárkové poukazy se již několik let dostávají do popředí zájmu českých domácností. Mezi vánočními dárky hrají prim zejména díky univerzálnosti, kterou nabízejí. Pomocí nich totiž svým blízkým jednoduše darujete neobyčejný zážitek a nebo jim umožníte, aby si pobyt dle svého uvážení vybrali sami. To ocení naprosto každý!

Jak ale vybrat z téměř 3 390 pobytů ten pravý? Dejte na intuici a zkušenosti našich zákazníků:

SENIOŘI CTÍ TRADICE

Pokud chcete dárkovým poukazem obdarovat prarodiče, volte tradiční lázeňské destinace jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Luhačovice a nebo termální lázně ve Velkých Losinách. Zajímavé léčebné pobyty pro seniory najdete i v Poděbradech, Třeboni a nebo ve Vráži. Senioři oceňují při pobytu dostupnost všech procedur přímo v budově hotelu a vyhledávají pobyty, kde jim procedury přímo na tělo sestaví hotelový lékař.

>>> Prohlédněte si nabídku pobytů pro seniory <<<

RODIČE TOUŽÍ PO RELAXACI

Rodiče si zaslouží především odpočinek. Věnujte jim poukaz na relaxaci v lázních nebo v některém z wellness hotelů jako poděkování za péči, kterou vám věnovali. Uvidíte, jak se jim rozzáří oči. 

A kam můžete maminku a tatínka svým dárkem poslat na výlet? Mohlo by se jim líbit v Nových Hradech, v Lednici a nebo v Harrachově. V případě, že toužíte věnovat něco originálnějšího, zvolte například wellness pobyt na Slovensku nebo v Maďarsku.

>>> Prohlédněte si nabídku relaxačních pobytů <<<

S KAMARÁDKOU DO WELLNESS

Dámská jízda jednou za čas je příjemným zpestřením každodenního stereotypu. Udělejte o Vánocích vaší nejlepší kamarádce i sobě radost a vyražte společně za odpočinkem i zážitky! Užijte si prvotřídní péči, exkluzivní procedury a vybrané lahůdky v hotelech přímo určených pro ničím nerušenou relaxaci. Líbit by se vám mohlo ve Špindlerově Mlýně, Teplicích nad Bečvou či v Lázních Bělohrad.

>>> Prohlédněte si nabídku beauty pobytových balíčků pro ženy <<<

VE DVOU ZA ROMANTIKOU

Lámete si hlavu nad tím, jak potěšit srdce toho, kdo je vám nejblíže? Je dokázané, že společné zážitky posilují vztah a přinášejí do něj novou energii. Vemte tedy vaši lásku tam, kde o zážitky nebude nouze. Příjemný relaxační pobyt s romantickým překvapením může vaši drahou polovičku vždy jen příjemně překvapit.

Nebojte se tedy ukázat odvahu zažít něco nového a darujte třeba láskyplný pobyt v Kosmonosech, Jincích nebo v Kamenici nad Lipou.

>>> Prohlédněte si nabídku pobytů pro zamilované <<<

STÁLE SI NEVÍTE RADY?

Pokud se vám zamotala hlava z množství možností, které nabízíme, a nemáte ponětí, jaký konkrétní pobyt by se vašim blízkým mohl líbit, nezoufejte. Stále je tu možnost koupit otevřený dárkový poukaz, který je pouze na hodnotu. Obdarovaný si sám může zvolit kdy a kam chce jet. Poukazy vystavujeme již od hodnoty 1 000 Kč a doručíme vám ho na email ve formě PDF, a nebo zdarma poštou v dárkovém balení.

Darovat radost se Spa.cz je snadné. Vyzkoušejte to o letošních Vánocích i vy!

Přejeme vám krásné Vánoce plné nezapomenutelných zážitků!