Velikonoční pobyty

Vyberte si pobyt podle svých představ

Blíží se nejkrásnější svátky jara - Velikonoce! Letos připadá termín těchto pohyblivých svátků na termín 10. až 13. dubna. Díky 2 dnům pracovního volna si o Velikonocích můžete užít luxusně prodloužený víkend. I přesto, že kvůli velikonočním tradicím a zvykům dává velká část české populace přednost Velikonocím v pohodlí domova, je i dost lidí, kteří si jarní svátky zpříjemní pobytem v některém z wellness hotelů. Pokud se ani vám nechce trávit Velikonoce doma, vyrazte na cesty! 

Zážitky spojené s prvotřídní péčí a luxusní kuchyní na vás čekají nejen v Čechách, ale třeba také na Slovensku či v Maďarsku!


Na koledu do Bozeňova

Na Velikonoce se zpravidla nejvíce těší děti. Není to jenom kvůli tomu, že je čekají dny volna, ale zejména díky pomlázce a vykoledovaným sladkostem. O ty ale nemusejí přijít ani na cestách. Pokud se rozhodnete strávit velikonoční svátky ve Wellness Hotelu Bozeňov, čeká na vás i na vaše děti v rámci pobytového balíčku Velikonoční prodloužený pobyt bohatý tematický program. Navíc při pobytu s dětmi je jedno dítě do 12 let ubytováno zcela zdarma.

Důvodem pro to, abyste si pro váš velikonoční pobyt vybrali zrovna Wellness Hotel Bozeňov může být i to, že na vás o Velikonočním pondělí bude čekat bohatý raut a nebo hodina minigolfu pro celou rodinu v ceně.


Velikonoce s výhledem na kolonádu

Pokud spíše než zábavě dáváte přednost odpočinku, přijde vám jistě vhod nabídka luxusního Hotelu Jean de Carro v centru Karlových Varů. Na Velikonoce si zde pro své hosty připravili balíček Velikonoční svátky na 3 noci. 

Balíček zahrnuje exkluzivní degustační menu o Velikonoční neděli a také 2 procedury, během kterých si parádně zarelaxujete. Součástí pobytu je i vstup do Thermária se saunou, whirpoolem a solnou jeskyní a vybrané velikonoční lahůdky ve snídaňovém bufetu.

Wellness Hotel Jean de Carro najdete v centru města v těsné blízkosti nejvýznamnějších památek. Pobyt je tak ideální pro ty, kteří chtějí poznat Karlovy Vary a nebo být v centru lázeňského dění.


Tradiční valašské Velikonoce v Beskydech

Přímo kouzelné Velikonoce můžete strávit na Horní Bečvě, která je jedním z nejvíce navštěvovaných míst v Beskydech. Horský Hotel Martiňák připravil pro své hosty v rámci pobytového balíčku Tradiční Velikonoce na Martiňáku program plný lidových tradic, zvyků a krajových specialit. 

Velikonoce si zde užijí děti i dospělí. V rámci celého prodlouženého víkendu se dozvíte mnoho informací o tom, jak se Velikonoce slaví a v minulosti slavily na Valašsku. Zapálíte si tradiční valašské svíce, ochutnáte místní dobroty, namalujete si vlastní kraslici a poveselíte na velikonoční zábavě. V pondělí je připravena klasická pomlázka a sladká koleda.

V ceně balíčku je kromě zajímavého programu i možnost neomezeného vstupu do saun i sleva na vstup do wellness a malý kosmetický dáreček.


Tábor patří mlsným jazýčkům

Pro foodies a gurmány, kteří si nenechají ujít žádnou příležitost s ochutnání skvělého jídla, je možnost vychutnat si Velikonoce všemi smysly v historickém Táboře. Přímo na náměstí sídlí luxusní Hotel Nautilus, jehož kuchyně v restauraci Goldie se šéfkuchařem Martinem Svatkem se v minulých letech dostala na stránky nejednoho gastroprůvodce. Nyní si delikátní pokrmy, připravené speciálně k příležitosti Velikonoc můžete vychutnat i vy!

V rámci pobytového balíčku na jednu noc  Velikonoce v Táboře na vás čeká velikonoční menu o třech chodech. Samozřejmostí je welcome drink a bohatá snídaně. Využít během pobytu můžete i slevu 10 % na wellness procedury.

Užijte si letos nevšední gastronomický zážitek uprostřed historického Tábora!


Už víte, kam na Velikonoce vyrazíte vy? Kompletní nabídku velikonočních pobytů nejen v Čehách, ale i v zahraniční najdete na Spa.cz.