Velké Losiny otevírají termální park - léčivou vodu nabídne devět bazénů

Již letos budete moct navštívit unikátní termální park ve Velkých Losinách s léčivou vodou a širokou nabídkou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé. 

Pro ty, kterým není lhostejný vliv dnešní uspěchané doby na psychiku i fyzickou schránku, vzniká ve Velkých Losinách unikátní termální park s 9 vnitřními i venkovními bazény naplněnými sirnou termální vodou s celkovou rozlohou vodní plochy 1 495 m2. Její léčivá síla je známa již po několik desetiletí a dodnes si ji chválí řada lázeňských hostů. Nejúčinnější léčivé účinky vody budou moci návštěvníci pocítit ve Speciálním bazénu, odpočinek zase slibuje bazén relaxační rozdělený na několik zón s masážními sedátky a lehátky. Na své si tu přijdou i rodiny s dětmi. Na ně v Losinách nově čekají dva tobogány, divoká voda, jeskyně, vodopád, chrliče a vodní hřiby.

Velké Losiny dávají zelenou i posilování imunity pomocí saunování. Pro veřejnost otevírají finskou, solnou, parní, aromatickou saunu i ledovou komoru s kádí se studenou vodou, která je v současné době tolik populární. Meditovat bude nově možné ve dvou relaxačních místnostech nazvaných Světlo a Tma nebo v panoramatickém bazénku nad jeskyní s výhledem na vodní plochy. 

Odborníci navíc v termálním parku nabídnou nejen zdravotní, ale také relaxační, sportovní a nadstandardní masáže, mezi které patří například detoxikační medová masáž, masáž lávovými kameny nebo třeba luxusní čokoládová péče.

Aktivita rozvíjí a udržuje tělo v kondici. Je možné se při ní dobře pobavit, ale zároveň uvolnit. I na to v novém termálu myslí a pro své návštěvníky připravují lekce aqua aerobiku, cvičení v bazénu i aqua meditaci.

Filosofií nového termálního parku ve Velkých Losinách je souznění člověka s přírodou za pomoci přírodního léčivého zdroje z Termálních lázní Velké Losiny, jež patří mezi nejstarší moravské lázně. Zdejší voda je již pět století prospěšná zejména pacientům s onemocněními pohybového aparátu, neurologickými onemocněními či kožními problémy. Do termálního parku mohou milovníci sportu, odpočinku i zábavy přijíždět po celý rok. Myslí tu i na handicapované, pro ně je k dispozici bezbariérový přístup. 

Therme park ve Velkých Losinách zahajuje svůj zkušební provoz již v dubnu 2015. AKTUALIZACE: Brány Therme parku pro Vás otevřeme v létě 2015!

Více informací naleznete na www.termaly-losiny.cz