Villa Aurelie - stylové ubytování v centru Velkých Losin

Vyrazte na wellness pobyt na Moravu!

Přijměte naše pozvání do wellness hotelu Villa Aurelie, který se nachází ve Velkých Losinách v podhůří Jeseníků. Zde si užijete luxusní wellness, moderní ubytování i dokonalý klid - vše na jednom místě.

Velké Losiny jsou často vyhledávaným cílem všech, kteří touží po odpočinkovém pobytu na Moravě, ale zároveň chtějí být v blízkosti nádherné přírody jesenických hor. Jste to vy? Pak čtěte dál!

Villa Aurelie


UBYTOVÁNÍ NA ÚROVNI? MÁTE TO MÍT!

Villa Aurelie se nachází v centru Velkých Losin nedaleko ruční papírny a vyhlášené pralinkárny. Svým hostům nabízí příjemné ubytování ve vybavených dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí a prostornou rozkládací sedačkou. Ruchu se tu bát nemusíte. Ve Ville panuje klid a ticho, jelikož je její kapacita maximálně 30 osob. Soukromí je tu zajištěno!


V přízemí vily pak najdete kromě recepce také útulnou společenskou místnost s barem, krbem a letní zahradou, která vás okouzlí. Ve společenské místnosti se navíc každé ráno podávají lahodné snídaně formou bufetu a co je hlavní...včetně voňavé kávy.


A teď to hlavní! Hosté Villy Aurelie mají možnost využít privátní wellness přímo v budově hotelu. Jen si to představte! Relax zóna, finská sauna, parní lázeň a dokonce luxusní vířivka. Pro prohloubení zážitku při wellness ve Velkých Losinách si můžete navíc objednat některou z uvolňujících masáží, při kterých zcela zapomenete na svět kolem vás. Ať už zvolíte rekondiční, olejovou či medovou detoxikační masáž, rozhodně nešlápnete vedle. A co teprve baňkování či masáž horkými kameny? Jen do toho!


Ubytování ve Ville Aurelii je zkrátka skvělou volbou pro všechny, kteří si cítí lépe v komornějším prostředí a jedou na wellness nejen zrelaxovat své tělo, ale také ulevit své mysli.


PROČ VYRAZIT DO VELKÝCH LOSIN?

Velké Losiny jsou známé nejen díky čarodějnickým procesům a výrobě ručního papíru, ale především díky termálním lázním, jejichž tradice se datuje již od poloviny 16. století. Léčí se zde zejména problémy pohybového ústrojí, neurologická onemocnění či kožní nemoci. S maximální péčí se ve zdejších lázních nově zaměřují také na návštěvníky, kteří prodělali onemocnění Covid-19.

Hlavním léčivým zdrojem je termální voda, která na povrch vyvěrá z hloubky 1 000 m pod zemským povrchem. Její teplota je příjemných 36 - 37 °C. Voda se využívá při přísadových koupelích, zábalech či při pohybovém cvičení v bazénu. Léčivá je ale i relaxace v některém z místních bazénů.

Kromě lázní má město bohatou historii spojenou se šlechtickým rodem Žerotínů. Zajímavý je místní renesanční zámek i netradiční renesanční kostel.

Láká vás zdejší příroda? Pak můžete pobyt v Losinách spojit třeba s návštěvou pověstmi opředených Petrových kamenů nebo s výstupem na Praděd, který je nejvyšším vrcholem Hrubého Jeseníku.

Zámek Velké Losiny


Chtěli byste se do Velkých Losin podívat? Pak neváhejte a rezervujte jeden z wellness pobytů ve Ville Aurelii už nyní na našem webu Spa.cz.