Vítejte v Apartmánech Sklepy Mařatice

Zažijte božský odpočinek v srdci Moravského Slovácka!

Při plánování podzimní dovolené to mnohé z nás táhne na Moravu. Není se čemu divit! Na podzim vydává tento pohostinný kraj to nejlepší a s trochou štěstí se lze účastnit i tradičních vinobraní či folklorních slavností, o které zejména na Slovácku není nouze. Nechte se očarovat malebnou krajinou lemovanou vinohrady i vy a rezervujte si stylové ubytování se vším všudy.

V APARTMÁNECH SKLEPY MAŘATICE si užijete božský odpočinek v srdci Moravského Slovácka, které chutná po víně a slanině, září pestrobarevnými kroji a ornamenty a zní houslemi a cimbálem. Jak už název napovídá, ubytování se nacházejí v místní části Mařatice, která spadá pod Uherské Hradiště, a nabízí 7 útulně zařízených apartmánů a privátní bazén s vířivkou.

Objekt apartmánového domu je vystaven přímo nad dechberoucím labyrintem vinných sklepů, a tak to nebudete mít na degustaci daleko. V rámci balíčku, který Apartmány Mařatice na Spa.cz nabízí, můžete zažít komentovanou prohlídku sklepa i neřízenou degustaci. Ve dne pak jistě oceníte finskou saunu, tepidárium, whirlpool či vyhřívaný bazén s protiproudem a perlátorem.

Vinné sklepy v Mařaticích mají za sebou několika set letou tradici a údajně se zde za dob Cyrila a Metoděje uchovávalo víno pro nedaleký klášter na Velehradě. Popíjení vína ve vinných sklepech v Uherském Hradišti tedy není jen gastronomickým zážitkem, ale také exkurzí do historie. 

Při prohlídce 250 metrů dlouhého sklepa s 5 výškovými úrovněmi se můžete ztratit v rotundě apoštolů či vystoupat na terasu s nádherným výhledem na vinohrady a okolí Uherského Hradiště. 

Degustace vína by nebyla tím pravým, kdyby po ruce nebyla škvarková pomazánka, lokální uzeniny či sýry. I to umí ve Vinařství Mařatice zařídit. Po domluvě je také možné ve sklepě uspořádat rodinnou oslavu nebo třeba firemní teambuilding. Do vinných sklepů však můžete vyrazit i jen tak ve dvou a užít si maximální soukromí při romantické dovolené.

Lákají vás aktivity v okolí? Pak nezapomeňte navštívit Slovácké muzeum, rozhlednu Rovina nebo botanickou expozici Živá voda. Za průzkum však stojí také štěrková jezera či letecké muzeum.


Vinné sklepy Mařatice jsou místem, na kterém si moravský pobyt užijete všemi smysly. S rezervací pobytu pro podzimní termíny neotálejte, prožít pohádkový odpočinek na Slovácku by totiž chtěl každý!