Vstupte do nového roku relaxací!

Zdraví je přeci to nejdůležitější!

Také jste si na konci loňského roku uvědomili, že jste unavení a chtěli byste v tom letošním roce věnovat více času relaxaci? Pak jste na správném místě! Relaxace, odpočinek a čas, který si vyhradíme jenom sami pro sebe, je totiž nesmírně důležitý!

Ať už si dáváte závazná novoroční předsevzetí, či jenom bilancujete, co byste mohli udělat jinak a lépe, je leden perfektním obdobím, kdy si v rozhodnutích udělat pořádek. Pokud na sebe chcete více myslet a věnovat větší pozornost vašemu zdraví a psychické pohodě, pak gratulujeme! A rovnou přinášíme nálož tipů, kde si parádně odpočinete a načerpáte nové síly.

PREVENCE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pobyt, kde se o vaše pohodlí a bezpečí postarají od A až do Z, si můžete v průběhu roku 2021 vychutnat přímo v centru největšího lázeňského města u nás - v Karlových Varech. Na dohled od Mlýnské kolonády najdete luxusní Astoria Hotel a Medical Spa, který nabízí Preventivní léčebný pobyt pro všechny, kterým na jejich zdraví záleží. Po konzultaci s lékařem vám bude přímo na míru sestaven speciální léčebný program tak, abyste si týdenní pobyt v Karlových Varech užili na maximum.

ZIMA JAKO V LEDNICI

Jižní Morava není atraktivní jen v letních měsících či v období vinobraní. Pro své návštěvníky nabízí mnoho příležitostí k relaxaci i v zimě. Navíc si při pobytu na jižní Moravě užijete v zimním období i příjemné mimosezonní ceny.

V rámci balíčku Zimní pohlazení v přepychovém Spa Resortu Lednice se můžete těšit na procedury s využitím unikátní jodové vody, masáž s konopným olejem a privátní saunu. V čase mezi procházkami pak můžete objevovat nádherný zámecký park v anglickém stylu, který je otevřen celoročně.

MOCNÁ SÍLA PŘÍRODY

Pohyb na čerstvém vzduchu a speciální vodoléčebné procedury jsou tím, kvůli čemu do Lázní Jeseník proudí tisíce návštěvníků ročně. I přesto, že se zde dveře netrhnou, je tu až neuvěřitelný klid, který lidské psychice velmi prospívá. 

Vyzkoušejte sílu přírody i na sobě a zarezervujte si pobytový balíček Relax Spa v Lázeňském domě Jan Ripper, který je součástí lázeňského komplexu. V rámci pobytu na vás čeká vířivá koupel s rašelinovým extraktem, bylinková koupel či parafínový zábal. Blahodárné účinky mají i procházky v přírodě. V okolí lázní se nachází velké množství památníků, vyhlídek a pramenů, které stojí za povšimnutí a které byste neměli při svých procházkách vynechat.


Zaujaly vás pobytové balíčky z našeho výběru, a nebo máte o relaxaci jinou představu? Prohlédněte si kompletní nabídku pobytů na Spa.cz a pokud najdete ten pravý, neváhejte se na nás obrátit na tel. čísle +420 483 515 290 nebo na e-mail [email protected]. Rádi vám pomůžeme pečovat o vaše zdraví i v roce 2021!

Přejeme vám z celého srdce krásný nový rok a doufáme, že v něm najdete místo pro odpočinek a relaxaci. 

Vaše Spa.cz