S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 26. 10. 2020 je provoz hotelů i lázeňských léčebných zařízení až do odvolání omezen.

Vstupte do nového roku relaxací

Zdraví je přece nesmírně důležité!

Také jste si na konci loňského roku uvědomili, že jste unavení a chtěli byste v tom letošním roce věnovat více času relaxaci? Pak jste na správném místě! Relaxace, odpočinek a čas, který si vyhradíme jenom sami pro sebe je totiž nesmírně důležitý!

Začátek nového roku je ideálním období, kdy si můžete rozmyslet, jaký chcete, aby následující rok byl. Ať už si dáváte závazná novoroční předsevzetí či jenom bilancujete, co byste mohli udělat jinak a lépe, je leden perfektním obdobím, kdy si v rozhodnutích udělat pořádek. Pokud jste se rozhodli, že na sebe budete více myslet a věnovat větší pozornost vašemu zdraví a psychické pohodě, pak gratulujeme! A rovnou přinášíme nálož tipů, kde si parádně odpočinete a načerpáte nové síly.

Prevence na prvním místě

Pobyt, kde se o vaše pohodlí a bezpečí postarají d A do Zet si můžete v průběhu roku 2020 vychutnat přímo v centru největšího lázeňského města u nás - v Karlových Varech. Na dohled od Mlýnské kolonády najdete luxusní Astoria Hotel a Medical Spa, který nabízí Preventivní léčebný pobyt pro všechny, kterým na jejich zdraví záleží.

Po konzultaci s lékařem vám bude přímo na míru sestaven speciální léčebný program, tak, abyste si týdenní pobyt v Karlových Varech užili na maximum.

Zima jako v Lednici

Jižní Morava není atraktivní jen v letních měsících či v období vinobraní. Pro své návštěvníky nabízí mnoho příležitostí k relaxaci i v zimě. Navíc si při pobytu na jižní Moravě užijete v zimním období i příjemné mimosezonní ceny.

V rámci balíčku Zimní pohlazení a přepychovém Spa Resortu Lednice se můžete těšit na procedury s využitím unikátní jodové vody, masáž s konopným olejem a privátní saunu. V čase mezi procházkami můžete objevovat třeba nádherný zámecký park v anglickém stylu, který je otevřený celoročně.

Mocná síla přírody

Pohyb na čerstvém vzduchu a speciální vodoléčebné procedury jsou tím, díky čemu do Lázní Jeseník proudí tisíce návštěvníků ročně. I přesto, že se zde dveře netrhnou se tu až neuvěřitelný klid, který lidské psychice prospívá. 

Vyzkoušejte sílu přírody i na sobě a zarezervujte si pobytový balíček Relax Spa v Lázeňském domě Jan Ripper, který je součástí lázeňského komplexu. V rámci pobytu v Jeseníku na vás čeká vířivá koupel s rašelinovým extraktem, bylinková koupel či parafínový zábal. Blahodárné účinky mají i procházky v přírodě. V okolí lázní se nachází velké množství památníků, vyhlídek a pramenů, které stojí za povšimnutí a neměli byste je při svých procházkách vynechat.


Zaujaly vás pobytové balíčky z našeho výběru a nebo máte o relaxaci jinou představu? Prohlédněte si kompletní nabídku pobytů na Spa.cz a pokud najdete ten pravý, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme pečovat o vaše zdraví i v roce 2020!

Přejeme vám z celého srdce krásný nový rok a doufáme, že v něm najdete také místo pro odpočinek a relaxaci. 

Vaše Spa.cz