Vydejte se do Lázní Bohdaneč

s více než staletou tradicí léčby přírodní slatinou

Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Luhačovice i Poděbrady  - tam všude už jste byli? Hledáte něco speciálního? V tom případě tu máme tip na malé lázně s originálními léčebnými postupy!

Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč se nacházejí nedaleko Pardubic. I přesto, že jde o malé městečko, o návštěvníky tu není nouze. Ročně místní lázně navštíví až 70 000 hostů. Láká je sem nejen příjemné prostředí, ale také unikátní léčba pomocí rašelinových zábalů a minerální pramen s blahodárnými účinky. Léčí se zde převážně poruchy pohybového aparátu a neurologické potíže. Léčba slatinnými zábaly probíhá ve speciálních zábalových vanách, kde si prožijete pocit beztíže a absolutní uvolnění. Kromě léčby jsou Lázně Bohdaneč ale i oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek.

Lázně Bohdaneč nabízejí pro své hosty i bohatý kulturní program a taneční večery. Nudit se zde tedy rozhodně nebudete, ani když se v lázních rozhodnete relaxovat o něco déle.

Pobyt v lázních Bohdaneč si můžete rezervovat třeba ještě dnes! Dopřejte si v roce 2020 čas pro relaxaci a objevte nové místo na lázeňské mapě České republiky!