Výjimečná zařízení na Spa.cz

Dokonalost, originalita, luxus, styl, pohodlí, nápaditost, kvalita, kulinářství a nezapomenutelné zážitky…

Nebaví vás už klasické hotely, máte chuť zažít něco jiného a originálního? Máte rádi naprostý klid či naopak bohatý společenský život a adrenalinové zážitky? Chcete si pochutnat na opravdu kvalitním jídle a výběrovém víně či ochutnat jiné pivo? V tom případě se podívejte na výčet toho nejzajímavějšího co na portálu Spa.cz nabízíme. Určitě nebudete zklamaní a vyberete si to pravé a výjimečné zařízení právě pro vás.

Resort Svatá Kateřina – útočiště před shonem a stresem

Naprostý klid a dokonalý odpočinek bez televize a podobných zařízení nabízí resort uprostřed lesů mezi Pelhřimovem a Telčí, asi 3 km od Počátků. Nebude vás rušit ani hluk aut, ty totiž do areálu nejezdí. Do ubytovacího zařízení vás dopraví hotelový vůz. Čistý vzduch, hodně pohybu a zdravé jídlo nastartuje vaše tělo a vy získáte novou energii do života. V resortu se nachází 3 ubytovací objekty: hotel Svatá Kateřina, hotel Garnison a hotel Gymnasion, ve kterém se nachází také diabetologická laboratoř s přístrojem Inbody 720, cardio fitness, indoor cyclingový ovál, 5 tělocvičen, masážní kabiny, kosmetika, manikúra a pedikúra. V Hotelu Svatá Kateřina je k dispozici wellness a spa a vedle recepce bar VIVA. Zdravou kuchyni okusíte v restauraci VODA. Na kafíčko vás zase naláká Cafe Orangerie.

Resort svatá Kateřina

Wellness hotel Ondrášův Dvůr – ideální pro aktivní dovolenou

V nádherné krajině Moravskoslezských Beskyd, v údolí Bílá Mezivodí se můžete ubytovat v hotelu nebo v nově vybudovaných Apartmánových vilách LUX či rekreačních chatkách. O vaši stravu se postará restaurace v selském stylu, která se zaměřuje na speciality beskydského kraje, jídla z grilu, bezmasé pokrmy, saláty i bezlepkové dietní potraviny. U hotelu jsou k dispozici tenisové kurty, venkovní bazén s brouzdalištěm, multifunkční hala pro různé sporty. Po sportovním řádění si odpočinete v hotelovém wellness centru a Thermal Parku se širokou nabídkou masáží a dalších procedur. Kromě klasických součástí wellness centra se můžete také těšit na kádě s vyhřívanou vodou na 36 – 40 °C umístěné pod širým nebem.

Wellness hotel Ondrášův Dvůr

Zámecký resort Sobotín - historie a luxus jako v pohádce

Pohádkové ubytování ve 4 budovách, kde se historie snoubí s luxusem, najdete v Sobotíně, asi 10 km od města Šumperk, v podhůří Jeseníků. V Hotelu Klein vás okouzlí luxusní prostředí zámku a romantický zámecký park s velkým okrasným rybníkem. Pohodlné pokoje na vás čekají v Hotelu Sidonie, v Hotelu Josef jsou připravené vzdušné a moderní pokoje a v Pivovaru Albert dokonce apartmány a nabídka místního piva Albert. Gurmánské zážitky nabízí Restaurant Savarin, výběr špičkových vín a nejlepších doutníků zase zámecká vinárna Hubert. Pokud dostanete chuť na pravé české speciality, zajděte si do motorestu Permoník. Na kafíčko se na vás těší v kavárně Sidi v Hotelu Sidonie. Sportovní vyžití najdete v nové multifunkční hale Sport&Family Hotelu Josef. Pro dokonalou relaxaci je tady Wellness & Spa hotel Sidonie. Kromě jiného jsou její součástí pivní koupele, privátní spa v tajemném zámeckém sklepení či sluneční lázně na střeše zámku.

Zámecký resort Sobotín

Vinařství Hanzel – pro ty, co milují víno

Pro milovníky vína je tady speciální nabídka ubytování přímo ve vinařství, které se nachází mezi Znojmem a Moravským Krumlovem, v obci Miroslav. Příjemný a zajímavý interiér tvoří kombinace moderních designových prvků a staletých trámů. O vaše chuťové pohárky se postará restaurace vinařství Hanzel s prvotřídní kuchyní doplněnou samozřejmě nabídkou kvalitních vín zdejšího vinařství. V případě zájmu je možné také uspořádat řízenou degustaci.

Vinařství Hanzel

Chateau St. Havel – Wellness hotel – exkluzivní ubytování a vyhlášená kuchyně

Dopřát si nadstandartní ubytování a služby můžete v Praze 4 v nově zrekonstruovaném novogotickém zámku obklopeném stylovým anglickým parkem s několika romantickými rybníky. V hotelové restauraci si skvěle pochutnáte na tradiční české kuchyni, kterou podle původní receptury vaří kuchaři pod vedením p. Ondřeje Slaniny, známého protagonisty „Kluci v akci“. Relax ve wellness zajistí dvě privátní sauny s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, dvě privátní Whirlpool se sprchou a příjemným posezením, masáže a další služby.

Chateau St. Havel

Savoy Hotel – zábava pro celou rodinu

V srdci Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně, stojí čtyřhvězdičkový hotel s nádherným výhledem na celé město i hory. Tímto pohledem se můžete kochat i z některých pokojů, které mají vlastní balkóny s posezením. V tomto hotelu se zabaví i vaše děti a to všech věkových kategorií. Atrakcí, které tady na ně čekají, je nespočet. Herna se stolním fotbálkem a herními konzolemi, DVD knihovna s filmovými večery, dětské i rodinné hry, stolní tenis, dětský koutek uvnitř i venku, velká trampolína, skateboardy a mnoho dalšího. V hotelu vám zajistí i lyžařskou školičku, piknik, horskou turistiku s průvodcem, rafting, sněžné skútry, čtyřkolky a dokonce i jízdu po Krkonoších autem značky BMW. Zapůjčí vám kola, koloběžky, lyže, Nordic Walking hole a jiné. Samozřejmostí je dokonalý odpočinek v hotelovém Spa. Na pobyt v tomhle hotelu jen tak nezapomenete.

Savoy Hotel

Taky byste nejraději vyzkoušeli všechna zmíněná zařízení? Zní to opravdu lákavě…