Wellness a kongres resort Helios

Hotel Helios v novém kabátě

Překrásná příroda na rozhraní Hrubého Jeseníků a Rychlebských hor v centru oblíbené turistické oblasti. To jsou malebné Lázně Lipová, ve kterých se specializují na léčbu neinfekčních kožních chorob, především lupénky, nemocí z poruch látkové výměny a nemocí dýchacího ústrojí.

Návštěvníci lázní se nyní mohou ubytovat v hotelu Helios, který prošel kompletní rekonstrukcí. Navýšili zde počet pokojů a rozdělili je do typu standart a superior. Pokoje typu superior jsou situované do hotelové zahrady a jsou vybavené minibarem a venkovní terasou nebo balkónem. Je zde také možnost přistýlky a propojení dvou pokojů v apartmán.

Hotel Helios

Další novinka, na kterou se můžete těšit je zvětšení restaurace Helios, vytvoření více samostatných prostor v restauraci a zastřešení venkovní terasy. Těšit se můžete na tradiční tuzemskou a zahraniční kuchyni, slavnostní tabule, rauty nebo bankety.

Hotel Helios

Co je ale nejdůležitější, v hotelu Helios vytvořili novou privátní balneo zónu přímo v hlavní budově hotelu. Balneo zóna je určena k privátnímu využití s garancí maximálního soukromí. Naleznete zde Whirlpool, finskou saunu, infrasaunu, parní lázeň s aromaterapií, vyhřívanou lavici, odpočinkovou zónu s lehátky a vodní lůžko. Vše je podpořeno světelnou terapií a muzikoterapií. Samozřejmostí je možnost objednání občerstvení v podobě vína nebo sektu.

Hotel Helios

V hotelu Helios se nezapomnělo ani na firemní klientelu. V nejvyšším patře hotelu vybudovali tři společenské sály. Všechny jsou vybavené ozvučením a black out zatemněním. V největším sále naleznete i dataprojektor s plátnem, menší sály jsou vybaveny velkoplošnými televizemi.

Hotel Helios

V hotelové zahradě nově naleznete venkovní posezení a discgolfové hřiště se sedmi jamkami procházející celou rozlehlou zahradou. 

Lázně Lipová jsou malé rodinné lázně, ale nudit se zde rozhodně nebudete. Pokud si chcete odpočinout od každodenního shonu, tyto lázně jsou ideální volbou.