Wellness a kongres resort Helios

Hotel Helios v novém kabátě

Překrásná příroda na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v centru oblíbené turistické oblasti. To je malebná obec Lázně Lipová, ve kterém se nachází Wellness Hotel Helios

Návštěvníci tohoto horského městečka se nyní mohou ubytovat v hotelu Helios, který prošel kompletní rekonstrukcí. Navýšili zde počet pokojů a rozdělili je do typu standart a superior. Pokoje typu superior jsou situované do hotelové zahrady a jsou vybavené minibarem a venkovní terasou nebo balkónem. Je zde také možnost přistýlky a propojení dvou pokojů v apartmán. 

Hotel Helios

Další novinka, na kterou se můžete těšit je zvětšení restaurace Helios, vytvoření více samostatných prostor v restauraci a zastřešení venkovní terasy. Těšit se můžete na tradiční tuzemskou a zahraniční kuchyni, slavnostní tabule, rauty nebo bankety.

Hotel Helios

Co je ale nejdůležitější, v hotelu Helios vytvořili novou privátní balneo zónu přímo v hlavní budově hotelu. Balneo zóna je určena k privátnímu využití s garancí maximálního soukromí. Naleznete zde Whirlpool, finskou saunu, infrasaunu, parní lázeň s aromaterapií, vyhřívanou lavici, odpočinkovou zónu s lehátky a vodní lůžko. Vše je podpořeno světelnou terapií a muzikoterapií. Samozřejmostí je možnost objednání občerstvení v podobě vína nebo sektu.

balneo zóna

V hotelu Helios se nezapomnělo ani na firemní klientelu. V nejvyšším patře hotelu vybudovali tři společenské sály. Všechny jsou vybavené ozvučením a black out zatemněním. V největším sále naleznete i dataprojektor s plátnem, menší sály jsou vybaveny velkoplošnými televizemi.

Hotel Helios

V hotelové zahradě nově naleznete venkovní posezení a discgolfové hřiště se sedmi jamkami procházející celou rozlehlou zahradou. 

Nudit se zde rozhodně nebudete. Pokud si chcete odpočinout od každodenního shonu, tento wellness resort je ideální volbou.