Wellness hotel Diana

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku plném wellness procedur, který sem tam proložíte procházkou? A měla by ta procházka vést krásnou přírodou?

Wellness hotel Diana je situován v překrásném podhůří Jeseníků. Sídlí přímo na okraji lesa, na svazích Lázeňského vrchu. Západně od hotelu leží oblíbené lázeňské městečko Velké Losiny, které je mezi lázeňskými hosty velmi populární. Nacházejí se zde totiž oblíbené termální lázně. A právě jejich součástí je i hotel Diana. 

Hotel Diana svým návštěvníkům nabízí prvotřídní služby a je připraven poskytnout jim nejvyšší možný komfort. Ubytování je zajištěno v nadstandardně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 138 lůžek. K dispozici jsou nejen jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, ale také rodinná nebo luxusní apartmá. Součástí hotelu je i restaurace, ve které si hosté mohou pochutnat na domácích i zahraničních specialitách. Chutné pokrmy lze doplnit některým ze širokého výběru moravských a zahraničních vín. 

Když jsme zmiňovali, že o vás bude královsky postaráno, měli jsme na mysli především  hotelové wellness centrum. To je vybaveno vším, co je k dokonalé relaxaci těla i mysli potřeba. Nechybí vyhřívaný bazén s chrličem, whirlpool pro 4 osoby, sauna nebo jávský masážní salón. Ochuzeni nezůstanete ani o nejrůznější koupele a zábaly. V místním wellness centru zkrátka mysleli na vše. 

Okouzleni však nebudete pouze hotelovými službami. Neméně krásné je i okolí hotelu, které přímo vyzývá k nejrůznějším procházkám. Vypravit se můžete třeba směrem k vrcholům Hrubého Jeseníku, které jsou vidět přímo z hotelu. Příjemnou procházkou vedoucí lesem a lázeňským parkem poté dojdete i k 1,5 kilometru vzdáleným termálním lázním ve Velkých Losinách. Vynechat byste určitě neměli ani prohlídku překrásného zámku, který rovněž sídlí ve Velkých Losinách. K návštěvě poté láká i celá řada přírodních úkazů ležících v blízkosti města. Jen zmíníme třeba Rejvíz, který je největším moravským rašeliništěm, působivé vodopády na říčce Bílá Oprava nebo nejvyšší horu celé Moravy, Praděd. 

Nudit se však zcela jistě nebudete ani v zimě. Jeseníky jsou druhými největšími horami České republiky, takže o sjezdové a běžecké tratě tady nouze určitě není. Spíše naopak. Jeseníky jsou opravdovým rájem lyžařů. Navštívit můžete třeba skiareály Kouty, Přemyslov nebo Červenohorské sedlo. 

Chcete se podívat, jak se probíhal pobyt našeho Šviháka Vény?  Video můžete zhlédnout zde!