Wellness Hotel Pohoda Luhačovice

Pohoda pro vás i vaše blízké

KAM NA LETNÍ DOVOLENOU? DO LUHAČOVIC!

Luhačovice jsou největší lázně na území Moravy. Našli byste je ve východní části regionu v lokalitě Bílých Karpat. Lidé sem jezdí za léčbou, krásnou okolní přírodou a odpočinkem, ale v letní sezóně tu není nouze ani o bohatý kulturní program. A co víc? Ve výčtu superlativů nelze opomenout celou řadu architektonických památek.

Wellness Hotel Pohoda se nachází pouhých 20 minut pěší chůze od rušného lázeňského centra a s ostatními lázeňskými hotely v  Luhačovicích si v ničem nezadá. Ať už plánujete letošní dovolenou pouze ve dvou, s kamarádkou či s celou rodinou, pokud vám kurzor zůstane stát na nabídce luhačovického Welness Hotelu Pohoda, rozhodně neuděláte chybu.

HURÁ DO VODY!

Wellness Hotel Pohoda nabízí vše, co je možné si na bezchybné dovolené v Čechách přát. Hotelový areál najdete uprostřed rekreační oblasti na břehu Pozlovické přehrady. Přehradní nádrž uspokojí nejen vášnivé rybáře, ale i milovníky všech vodních sportů či letních vodních radovánek. V případě, že by se na letní obloze objevil mrak a koupání venku by kvůli špatnému počasí nebylo vhodné, nic není ztraceno! Hotel Pohoda se může pochlubit rozsáhlým wellness centrem a saunovým světem.A pokud byste vodu rádi využili jinak než k relaxaci, můžeme doporučit procházku k některému z léčivých pramenů, které vyvěrají na lázeňské kolonádě Luhačovic. Využívají se jak k inhalaci, tak k pitným kúrám, a ve městě jich napočítáte celkem 8. Nejznámější z nich Vincentka sice neoslní příjemnou chutí, zato má pozitivní účinky na léčbu dýchacích cest, trávicího ústrojí či na cukrovku. Rozhodně ji během pobytu v Luhačovicích vyzkoušejte!

WELLNESS POBYTY, KTERÉ LETÍ

Z nabídky pobytů ve Welness Hotelu Pohoda si vybere úplně každý. Pobyty Týden pro seniory či Týden pro bolavá záda jsou určeny pro kohokoliv, koho trápí zdravotní neduhy či jiné obtíže. Upracovaní workoholici si mohou odpočinout a načerpat nové síly při pobytech Pohodové povzbuzení či Týden celkové relaxace a pro všechny, kteří si chtějí pobyt v Luhačovicích vychutnat všemi smysly, je tu Levandulový Minirelax či Putování citrusovým hájem. A to zdaleka není všechno! 

Kompletní nabídka pobytů na Wellness Hotelu Pohoda zahrnuje jak týdenní, tak i víkendové pobyty, a to jak s léčebnými procedurami, tak i ty pobyty, které jsou určené čistě pro relaxaci a odpočinek.

STÁLE VÁHÁTE?

Pokud uvažujete nad ubytováním ve Wellness Hotelu Pohoda a lámete si hlavu nad tím, jestli dát děti k babičce, nebo je vzít s sebou, pak rozhodně zvolte druhou možnost.  Děti se mohou vyřádit jak v hotelovém bazénu, tak i v dětském ráji plném prolézaček a dětských atrakcí.

O tom, že je Wellness Hotel Pohoda perfektní volbou nejen pro letní rodinnou či romantickou dovolenou, svědčí to, že se každoročně umisťuje mezi nejoblíbenějšími hotely na Spa.cz. Hosté si nejčastěji pochvalují profesionalitu personálu, čisté a klidné prostředí a vynikající kuchyni. To si přece nemůžete letos ujít, že?!

RÁDI PORADÍME 

Zajistěte si pokoj a termín vaší dovolené ve Welness Hotelu Pohoda ještě dnes. Rezervaci pohodlně provedete na webové stránce Spa.cz. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit nebo máte jakýkoliv dotaz ohledně wellness pobytů nejen v Luhačovicích, kontaktujte nás na e-mailové adrese spa@spa.cz.