Wellness hotel Pohoda

Pohodový a klidný pobyt v Lázních Luhačovice…

Lázně Luhačovice jsou známé a oblíbené zejména proto, že luhačovické vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě. Mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající nasycení volným oxidem uhličitým. Všichni určitě znají pramen Vincentka, který se prodává i balený a využívá se k pitné léčbě a inhalaci. Samotné lázeňské město leží na východní Moravě v malebné chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Najdete tady jak nádhernou přírodu, tak i zajímavou architekturu lázeňských domů s prvky lidového zdobení. Pokud Vás takové místo láká, ale chcete se vyhnout úplnému lázeňskému ruchu, potom zavítejte právě do Wellness Hotelu Pohoda, který leží v klidné části Lázní Luhačovice.

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí ubytování v 90 pokojích a 2 apartmánech. Všechny pokoje jsou klimatizované, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a mají LCD TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, pevný i bezdrátový internet a balkon nebo francouzské okno s výhledem do krajiny. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti a vlastní stylová restaurace, která nabízí moderní gastronomií. V areálu se nachází také parkoviště pro vaše automobily.

Srdcem hotelu je wellness centrum se saunovým světem, fitness a relaxační zónou. Centrum nabízí širokou nabídku různorodých procedur, které provádí odborně vyškolený personál a maséři. Dále tam najdete finskou saunu, bylinkovou saunu, parní solnou saunu, tepidarium, whirlpool, relaxační vířivku a plavecký bazén. 

Hotel je perfektním místem pro rodiny s dětmi. Vládne tady příjemná přátelská a rodinná atmosféra. Pro děti je k dispozici dětský ráj se spoustou atrakcí, hřišť, odpočinkovou zónou i občerstvením. Nedaleko je také letní aquapark Duha

Hotel můžeme doporučit i pro aktivní pobyty. V lázeňském areálu najdete tenisové kurty. Okolí je ideální pro turistiku, procházky a cyklovýlety. Poblíž je Pozlovická přehrada, kde je možné rybařit a provozovat vodní sporty či v zimě bruslit. V zimním období jsou tady navíc skvělé běžecké terény a několik různých sjezdovek vhodných pro začátečníky (děti) i pokročilé.

A pokud chcete za kulturou na lázeňskou kolonádu, klidnou chůzi jste tam za 20 minut. Wellness Hotel Pohoda je prostě vhodný i pro nerozhodné osoby. Jak budete trávit dovolenou, se můžete rozhodnout až tam. Můžete sportovat, odpočívat nebo jít do společnosti dle vaší momentální nálady. 

Hotel poskytuje pobytové balíčky. Pohoda na zkoušku zahrnuje ubytování na 2 noci, uvítací přípitek, polopenzi formou bohatého bufetu, lékařskou konzultaci zdarma, koupel se zábalem, masáž medovým olejem a volný vstup do wellness centra zdarma. Medový relax víkend vám umožní pobýt v hotelu 3 noci s polopenzí formou bohatého bufetu. Opět vás mile překvapí uvítací přípitek. Než se vydáte do wellness vyzkoušet procedury, můžete vše konzultovat s lékařem. Vstup do wellness i fitness je v ceně ubytování. Dále na vás čeká medo-voskový zábal na záda, masáž medovým olejem, dvě bylinkové koupele se zábalem a inhalace Vincentky.  

Už balíte kufry?