Wellness v obálce? 7 tipů na neotřelý vánoční dárek

Darujte relaxaci s dárkovými poukazy od Spa.cz

Vánoce se nemilosrdně blíží a pomalu nastává čas zamyslet se nad tím, co nadělit vašim nejbližším pod stromeček. Občas je to pěkně náročný úkol, zajistit, aby byli všichni spokojeni. My pro vás však máme tajný tip, jak se dárky zavděčit všem. 

S dárkovými poukazy od Spa.cz darujete to nejcennější, co můžete - zdraví, relaxaci a pohodu. 

Jaký pobyt vybrat? S tím vám rádi pomůžeme!


DARUJTE ROMANTIKU NA HORÁCH

Překvapit svou drahou polovičku je někdy zatraceně těžké, ale pokud do obálky pod stromeček ukryjete dárkový poukaz na Romantický pobyt na horách, máte vyhráno!

Čtyři noci v luxusním hotelu Vyhlídka v centru Janských Lázní s neomezeným wellness a relaxační masáží jsou dárkem, se kterým nemůžete udělat chybu.

Romantický pobyt na horách


DARUJTE ZDRAVÍ

Asi se shodneme, že zdraví je to nejcennější co máme. K tomu, aby si i naši blízcí zachovali dobrou formu a vitalitu po dlouhá léta, jim naštěstí můžeme trošku pomoci.

S Medical wellness pobytem v Mariánských Lázních darujete nejen příjemný odpočinek v lázních, ale především konzultaci s odborníkem na zdravý životní styl, oxygenoterapii, lekci jógy a ještě mnohem více relaxace v jednom balíčku. 

Medical wellness pobyt


Prodělali vaši blízcí onemocnění covid-19? Necítí se i po několika měsících ve formě? Nedělte jim do obálky dárkový poukaz na wellness pobyt s příznačným názvem Nadechněte se v Lázních Jeseník.

Nadechněte se


DARUJTE POHODU V LÁZNÍCH

Víte, že do lázní můžete jet, i když vás nic nebolí? I preventivní péče má totiž nezanedbatelný vliv a častokrát může vyřešit případný zdravotní problém ihned v jeho počátku. Darujte o letošních Vánocích Lázně na zkoušku v Lázních Libverda někomu, kdo si opravdu zaslouží příjemné hýčkání a odpočinek...vlastně jen tak.

Tímto originálním vánočním dárkem můžete potěšit třeba i vaše kolegy, přátele či známé.Lázně na zkoušku


DARUJTE ZÁŽITKY NA MORAVĚ

Jižní Morava je koutem země, kam se každý rád vrací, a najít pod vánočním stromkem dárkový poukaz na zážitek v pohádkové Lednici je prostě sen. Splňte ho někomu blízkému díky Prodlouženému víkendu v Lednici ve Spa Resortu Lednice.

Pobyt v Lázních Lednice je perfektní volbou pro vaši přítelkyni nebo kolegyni!Prodloužený víkend v Lednici


DARUJTE KRÁSU A ODPOČINEK

Myslíte si, že je vaše žena úžasná, a jste vděční za to, že ji máte? Dejte jí to pořádně najevo a vyšlete ji načerpat síly a dosyta si užít zkrášlujících a relaxačních procedur do Karlových Varů.

Ať už na pobytu Beauty & Relax do Hotelu Růže vyrazí s kamarádkou, sestrou, maminkou či kolegyní, věřte, že po dvou dnech hýčkání a rozmazlování v největších českých lázních bude doslova zářit! 

Překvapte vaši milovanou a darujte wellness jako dárek!Beauty and Relax


DARUJTE PIVNÍ HÝČKÁNÍ

Dámy, pokud chcete udělat radost manželovi, doporučujeme mu do dárkové obálky s překvapením vložit poukaz na pobyt Pivní wellness hýčkání v karlovarském Wellness hotelu Green Paradise.

Pivo zde poteče proudem, ale nebojte, pobyt si užijete i vy! Kromě pitné kúry zahrnuje balíček také relaxační procedury provoněné chmelem.

Dárkový poukaz do pivních lázní je skvělým tipem na vánoční dárek pro muže!Pivní wellness potěšení


Inspirace není nikdy dost! Proto doporučujeme prohlédnou si všechny naše TIPY NA DÁRKY

A co víc? Kromě dárkových poukazů na pobyt pořídíte na Spa.cz také dárkové poukazy na hodnotu. Tím však stále nekončíme. Zvolit si totiž můžete buď elektronický dárkový poukaz, nebo obálku v dárkovém provedení, kterou vám rádi zašleme. Zkrátka kompletní servis se vším všudy!

Pohodový podzim s dárky v kapse vám přeje vaše Spa.cz!