Z hotelu Olympia odjedete zdravější

Luxusní péče, kam se podíváte. I tak by mohlo znít motto čtyřhvězdičkového hotelu Olympia v Mariánských Lázních. Kromě báječných relaxačních a wellness procedur totiž nově nabízí i péči s pomocí přírodních léčivých zdrojů.

Je jen málo míst na celém světě i v Evropě, kam by mohli lidé s různými  potížemi jezdit pro lepší zdraví. V České republice a potažmo v Mariánských Lázních je přímo ráj minerálních pramenů, léčivé rašeliny, bahna a slatiny. A právě přírodní minerální voda a slatina jsou ingrediencemi, z nichž prověření zdravotníci z hotelu Olympia **** denně připravují tu nejlepší lahůdku v podobě věhlasné balneoterapie. Slatinné zábaly jsou doslova pohlazením pro váš pohybový aparát, nervy a pokožku. Minerální voda z certifikovaného unikátního Lesního pramene má zase dokonalé složení k inhalační terapii.

Poté, co hotel Olympia **** obdržel od Českého inspektorátu lázní speciální oprávnění k používání léčivých zdrojů k lázeňské léčbě, mohou se tu pacienti bez obav regenerovat při nemocech nervového původu nebo při onemocnění pohybového aparátu. V obou případech je ideální využít zdejší termoterapie a přírodních slatinných zábalů. Máte-li potíže s dýcháním a trpíte-li často na respirační onemocnění, nabídne vám hotel Olympia některou z inhalačních terapií.

Nepostradatelnou součástí lázeňské léčby je i klima, a to je v Mariánských Lázních více než příznivé. Je tu krásná příroda, čistý vzduch, dokonce i nadmořská výška má léčebný účinek na některá onemocnění. Nezbývá tedy než se rozhodnout na čas opustit pracovní stres a zaběhlý chod všedního života, sbalit kufry a vyjet do oblasti obklopené lesy a dokonalou přírodou.