Za golfem na Panství Bechyně

Lázně Bechyně, perla jihočeských lázní...

O městě Bechyně

V zeleni nádherného romantického údolí, ležícího nad soutokem řek Lužnice a Smutné, nedaleko města Tábor se rozkládá malebné jihočeské město Bechyně, známé především výrobou keramiky a lázeňstvím. Patří k místům, kde můžete prožít klidný ale zároveň i aktivní pobyt. Zaujme nejen ty, kteří rádi využijí wellness služeb, ale turisticky atraktivní lokalita láká i milovníky historie, rybaření, nebo i ty, kteří se rádi vydávají na pěší túry nebo cyklistické výlety. Historické památky vás jistě okouzlí svou pohádkovou atmosférou a překrásné údolí vybízí k romantickým toulkám po malebné jihočeské krajině. 

Kultura

Pro návštěvníky Bechyně je ve městě připravena celá škála aktivit a kulturních akcí. Můžete zavítat do bývalého pivovaru, kde se nachází Alšova jihočeská galerie s expozicí keramiky, nebo do Zámecké sýpky. Milovníky historie určitě nadchne zrekonstruovaný renesanční zámek, bechyňský klášter nebo známý most Duha, který se klene přes řeku Lužnici. Sportovní nadšenci si zde také přijdou na své. Tenis, golf, jízda na koních, vodáctví, cykloturistika, pěší túry. To vše z Bechyně tvoří jednu z nekrásnějších perel jihočeských lázní.

Lázně Bechyně, jsou jedny z nejstarších v Čechách. Nejkrásnější jihočeské lázně vám „vdechnou“ novou krev do žil při odpočinku na některém z wellness pobytů. S pomocí koupelí a zábalů z unikátních přírodních zdrojů, kterými jsou arseno-litnato-železitá voda a místní bechyňská rašelina, která patří mezi nejlepší v České Republice i ve střední Evropě se tu odborníci zaměřují na léčbu nemocí jako je artritida, revma, metabolická onemocnění s postižením kloubů nebo Parkinsonova choroba.

Ubytování

Pokud hledáte místo, kde vás čeká božský klid, ale i zábava, nehledejte dál, pávě jste našli! Penzion Golf je tím dokonalým místem, který vám zajistí ten nejlepší komfort! Nachází se u golfového hřiště v Sudoměřicích u Bechyně (od Bechyně vzdálený cca 8 km). Je oblíbený hlavně u výletníků a rodin s dětmi, protože leží přímo na turistických stezkách a cyklistických trasách, takže ideální pro ty, kteří přijeli za sportovními aktivitami. Nabízí ubytování v 14 dvoulůžkových pokojích o kapacitě 28 lůžek s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou dle standartu 3*** vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, televizí se satelitním připojením. Snídaně, které jsou v ceně ubytování, se připravují v restauraci v přízemí penzionu. Na přání je ale možná donáška snídaně na pokoj, nebo můžete posnídat na terase penzionu s příjemným výhledem přímo na golfový green. Pokud budete mít objednaný wellness balíček, na procedury musíte jet do Hotelu Panská, vzdálený 8 kilometrů. 

Dalším místem k odpočinku, které vám zajisté vyrazí dech je Hotel PanskáTříhvězdičkový rodinný hotel se nachází přímo v srdci Bechyně, na náměstí a nabízí ubytování s kapacitou 27 pokojů v krásném a klidném prostředí. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a útulné pokoje v podkroví. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou, se sprchou a s toaletou, miniledničkou a televizí. V hotelu samozřejmě nechybí restaurace, jejíž návštěva se pro vás stane opravdu nezapomenutelným gurmánským zážitkem. Je vyhlášena svou tradiční českou kuchyní a pravidelnými gastronomickými a kulturními akcemi. Kromě skvělého jídla a ubytování si zde můžete dopřát zkrášlovací a relaxační procedury nebo několik druhů masáží a zábalů, které vám zkušené masérky rádi doporučí. Na výběr máte zrelaxační masáže zad a šíje, celého těla, masáže lávovými kameny nebo čokoládové masáže. Ze zábalů skořicový, detoxikační a bahenní z mrtvého moře. Pro dámy lze zajistit služby kosmetičky ve 300 metrů vzdáleném salónu. Z hotelu Panská máte prostě všechny krásy jižních Čech nadosah.

Na Panství Bechyně si také můžete říct své ANO! Pokud chcete, aby se váš nejúžasnější den stal nezapomenutelným, svatební koordinátor a ochotný personál vám pomůže vše zařídit, abyste si mohli svůj pohádkový den užít bez starostí a stresu.

Ale není to skvělé místo jen pro svatby. Na Panství Bechyně můžete uspořádat firemní akci spojenou s odpočinkem a relaxací v nádherném stylovém prostředí. Nabízí zde salónky pro menší schůzky, ale i prostory, které pojmou až 1000 lidí!