Za vinařským zážitkem do Amande Wine Wellness Hotelu

Užijte si víno všemi smysly

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech mandloní a vína. Ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.


VYSPĚTE SE DO RŮŽOVA

Po skvěle prožitém dni můžete usínat v jednom z 57 klimatizovaných pokojů a apartmánů v kategoriích Standard, Superior nebo Mandlové a Mezonetové apartmá. Všechny tyto nedávno zrenovované pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, fénem a unikátní matolinovou kosmetikou. 

V pokojích Standard je k dispozici psací stůl, minibar, posezení, plochá LCD televize, telefon a klimatizace. Kromě ubytování si užijete i 90 minut v Saunovém světě, a ráno začnete bohatou snídaní. 

Pokoj Standard

V pokojích Superior najdete navíc také trezor, župan nebo pantofle. Užít si v ceně pokoje můžete neomezeně také saunový svět se čtyřmi druhy saun i whirlpool. 

Pokoj Superior

Mandlové, Matonetové apartmá, to je něco pro romantiky nebo rodiny s dětmi. V Mezonetovém apartmá je k dispozici koupelna s vanou a manželská postel v patře. Mandlové apartmá se blyští novotou a disponuje dvěma průchozími pokoji. Saunový svět si užijete každý den neomezeně.

Mandlové a Matonetové apartmá


STAROSTI NECHTE DOMA

Upusťte páru, nechte starosti ve vířivce a vnímejte víno všemi smysly. Užijte si wellness procedury s využitím jejich vlastní kosmetické řady z hroznů vinné révy

V saunovém světě se dokonale uvolníte ve čtyřech saunách, k dispozici je i ochlazující vědro a relaxační místnost pro odpočinek, třeba i se skleničkou vína. Těžkým nohám necháte odpočinout v Kneippově vinařské stezce

Dopřejte si také relaxační masáže celého těla od profesionálního maséra či masérky vybranými oleji.

Ponořte se do koupelové vany a objevte sílu relaxačních koupelí. Koupele připravují s mořskou solí obohacenou vonnými látkami a esenciálními oleji.

Dalšími wellness procedurami jsou masáž obličeje, peeling rozdrcenými hroznovými jádry nebo matolinový zábal.

Saunový svět


ZA ZÁŽITKOVOU GASTRONOMIÍ I VEČER NA PIVO

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je v Amande gastronomickou inspirací. Ochutnejte jejich výborné carpaccio s čerstvým domácím sýrem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu konfitovanou kachnu s červeným zelím s Wineládou. K tomu si dopřejte víno od jihomoravských vinařů a užívejte si nezapomenutelný gastronomický zážitek. 

Nemáte velký hlad? Na zastřešené terase si můžete vychutnat kávu s domácím dortíkem od jejich cukrářky nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.

Jste spíše fanoušek zlatavého moku? Vydejte se do Pivnice Panský Dvůr, kde ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře, jako tady. V nabídce mají jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte po pivním speciálu, vždy se nějaký čepuje. K pivu si objednejte domácí nakládaný hermelín nebo hovězí tataráček. 

restaurace Amande

Prohlédněte si pobytové balíčky v Amande Wine Wellness Hotelu a vyrazte za skutečným zážitkem.