Zimní wellness na horách? Skvělý nápad!

Je libo Jánky, Krkonoše nebo Jizerky?

Zima na českých horách může být dechberoucí. Pokud se zadaří a počasí lyžařům a milovníkům přeje, mají vrcholky štědrou sněhovou pokrývku a stromy i horská obydlí vypadají jako polité cukrovou polevou. Pokud do téhle nádhery aspoň na pár chvil trošku zasvítí sluníčko, těžko byste hledali něco krásnějšího. Vydejte se objevovat krásu českých pohoří třeba hned, a nebo si pobyt nadělte až po vánočních svátcích jako odměnu za celý rok 2020. 

Na nic nečekejte a vyberte si některý ze zimních pobytů na horách!

JANSKÉ LÁZNĚ PRO VŠECHNY

Jedním z nejvíce oblíbených středisek v Krkonoších jsou Janské Lázně. Návštěvníci se jezdí nejen kvůli modernímu lyžařskému areálu, ale také díky lázním, které zde mají více než pětisetletou tradici. 

Ubytování v Janských Lázních nabízí třeba Lázeňský Hotel Terra. Pobytový balíček, který s názvem Do Krkonoš v každém věku, dokazuje, že pobyt v lázních, který se hodí pro každého. Klasická masáž a rašelinový prohřívací zábal přijdou v zimním počasí vhod, stejně jako vstup do lázeňského Aquacentra. Navíc zbyde ještě spousty času na parádní lyžovačku ve SkiResortu Černá Hora - Pec!

NA ŠUMAVU S CELOU RODINOU

Šumava patří k oblíbeným zimním destinacím pro rodiny s dětmi. Svahy jsou zde totiž mírné a navíc je zde kromě zimních sportů i množství jiných aktivit, které lze provozovat v teple. Pro rodinný pobyt je perfektně zařízení Hotel Maxant ve Frymburku. V rámci pobytu Šumavský rodinný balíček, nabízí ubytování v polopenzí a vstupem do hotelového wellness. Na pokoji navíc najdete rychlovarnou konvici a malou lednici. Hotel Maxant nabízí dětský hrací koutek a také je vybaven dětskými židličkami, takže můžete pohodlně cestovat i s nejmenšími členy rodiny.

Pokud se děti teprve učí lyžovat, mohou vyzkoušet mírný lyžařský svah přímo ve Skiparku Frymburk. Až se vše naučí, můžete s nimi navštívit i oblíbených Skiareál Lipno nad Vltavou, který se nachází přibližně 6 km od Frymburku. Nedaleko je i Stezka v korunách stromů, která je otevřená po celý rok.

ZA ZÁŽITKY DO JIZEREK

I Jizerské hory jsou oblíbenou zimní destinací pro všechny věkové kategorie. A nejen to! Kromě zimních sportů a turistiky si zde také můžete užít příjemnou silvestrovskou oslavu v Hotelu Amantis v Desné. V ceně Silvestrovského balíčku je samozřejmě ubytování, vstup do wellness centra po celou dobu pobytu a také bohatý silvestrovský program s rautem. V okolí hotelu je mnoho udržovaných běžeckých tratí a také několik areálů pro sjezdové lyžování. Nejblíže se nachází SkiAreál Černá Říčka. Po náročném dni plném zimním sportů přijde vhod i 30% slevy na masáže přímo v Hotelu Amantis.

BÁJEČNÁ ZIMA NA VYSOČINĚ

Kde jinde si užít parádní pobyt s lyžování než v hotelu, který se pyšní názvem Hotel Ski? Najdete ho na Vysočině nedaleko Nového Města na Moravě, které je známé centrum sjezdového i běžeckého lyžování.Každý rok se zde koná Světový pohár v biatlonu, ale i mnoho dalších zajímavých akcí. Hotel Ski je na lyžaře i běžkaře připraven a nabízí Zimní balíček, který mimo jiné zahrnuje slevu v půjčovně lyží a slevy na skipas ve Skiareálu Harusák. Těšit se ovšem můžete i na vstup do wellness a zvýhodněný vstup do sauny přímo na hotelu. 


Jaké české pohoří si pro zimní dovolenou letos vyberete vy? Nezapomeňte také na to, že zimní pobyt můžete věnovat vašim blízkým formou dárkového poukazu!

Vybírejte z nabídky zimních wellness pobytů na Spa.cz.