Lázeňský pavilon Veselý Plus

Masarykovo náměstí 6, 53341 Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč

O hotelu

Lázeňský pavilon Veselý  Plus se nachází v areálu lázní Bohdaneč, které se nachází přibližně 10 km od Pardubic v prostředí Polabské nížiny. Zajímáte-li se o historii, tak nezapomeňte se vypravit na výlet do města Lázně Bohdaneč. Na Masarykově náměstí Vás hned zaujme barokní kostel svaté Máří Magdalény z 18. století. Na procházky se můžete vydat do Bohdanečského parku, kde je spoustu cestiček a laviček pro Vás odpočinek. Naleznete tu jak místní tak cizokrajné rostliny a stromy, které Vás provedou celým parkem. Chcete-li se procházet delší dobu, vydejte se k Tillerově sedátku s bohatým výhledem do okolí. Na recepci je možnost vypůjčení kol za 100 Kč / den na projížďky po malebném okolí. V pavilonu je neustálé k dispozici recepce pro své klienty.

Lázeňský pavilon Veselý Plus ubytovává své hosty v pokojích, které mají ve vybavení koupelnu se sprchou, wc, župan, fén, televizi, rádio, lednici, WiFi a vodu na přivítání.

Vlaková zastávka se nachází v 8 km vzdálených Pardubicích. Od pardubického vlakového nádraží jezdí MHD přímo do centra Lázní Bohdaneč.

Hosté mohou využít nehlídané parkoviště za poplatek 50 Kč / den.

Stravování

Pět lázeňských jídelen je k dispozici ke stravování svých hostů v lázních Bohdaneč. V jídelnách se podávají snídaně, obědy a večeře, které jsou možné přizpůsobit každému na základně specifických potřeb a požadavků. Obědové menu a večeře je možné vybrat ze 3 menu. Odpoledne můžete strávit v lázeňské kavárně, kde Vám mohou být nabídnuty sladké dezerty a studené i teplé nápoje. Pro firmy je možné po domluvě zařídit i stravování do Vašich firem. 

Léčebné procedury

Lázně Bohdaneč jsou populární svou slatinnou a minerální vodou používanou k léčení zdravotních problémů. Koupele s minerální vodou jsou doporučeny lidem trpící srdečním a cévním onemocnění. Další hodně využívanou léčebnou metodou jsou slatinné zábaly ve vyhřívaných zábalových vanách. Slatina pozitivně působí na uvolnění celého těla bez jediného namočení.

Video

Zobrazit Lázeňský pavilon Veselý Plus na videu
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

HOTEL U ČESKÉ KORUNY HOTEL U ČESKÉ KORUNY
HOTEL U ČESKÉ KORUNY
Tomkova 180, Hradec Králové, 50003, Wellness hotely - různé
Ubytování s tradicí Hotel U České koruny nabízí ubytování hotelového typu v krásném prostředí historické budovy v samotném centru Hradce Králové, jen 100 metrů od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve dvou různých budovách, tedy v původní historické...
3 pobyty

Perfektní

85 recenzí

3 pobyty