K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Luxusní pobyty v Lázních Karlovy Vary

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Rychlý restart imunity

Perfektní

38 recenzí

Obsahem tohoto pobytu je pečlivě zvolená kombinace wellness procedur, cvičení na otevřené letní terase hotelu a pravidelných vycházek do blízké přírody lázeňských lesů. Právě venkovní procedury posilují odolnosti dýchacích cest a očišťují je od toxických látek. Hotelový profesionální tým zdravotníků na ně navazuje výukou správné dýchací techniky. Důležitým prvkem každé detoxikace je pitný režim a tady jsou opět Karlovy Vary skvěle vybaveny, jelikož nabízí nespočet minerálních pramenů k pitným kúrám. Minerální pramen se obvykle pije od zdroje, což z něho doslova dělá „živou vodu“ plnou drahocenných přírodních minerálů. Nachází se v blízkosti hotelu, tudíž dodržovat tento režim brzy ráno a večer je doslova příjemným potěšením.

Poslední rezervace před 8 hodinami

  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

od 4 559 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 559 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Květy Tahiti

Perfektní

38 recenzí

Chcete si užít exotický zážitek a přitom za ním neletět přes půl světa? Ve Spa Hotelu Ulrika v Karlových Varech Vám toto přání moc rádi a s láskou splní. Čeká na Vás večerní koupel v laguně s vodopádem, autorské rituály, které si dozajista užijete, exkluzivní kuchyně a mnoho dalšího luxusního.

Poslední rezervace před 8 hodinami

  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 3 procedury

od 6 979 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 6 979 Kč

Detail pobytu