Resort POPPY

Hamerská 1 (Březová), 36001 Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

O hotelu

Resort POPPY leží na okraji Karlových Varů (Březová) v tzv. zeleném prstenci a je obklopen hustými lesy, které jsou ideální možností pro pěší a cykloturistiku. Resort POPPY je ideální pro odpočinek od ruchu velkoměsta, relaxační pobyty, pobyty kombinující lázeňskou péči s moderním wellness a zkrášlující pobyty pro ženy každého věku. 

Hotel byl vybudován v 70. Letech a v roce 2010 prošel kompletní rekonstrukcí, která si kladla za cíl moderní design a vysoký komfort pro každého svého hosta.

Ubytování je zajištěno v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích (koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor). Polovina pokojů má balkón s výhledem na nedaleko protékající řeku Teplá.

Veškeré nabízené procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově Resortu POPPY. Po každé proceduře si klient může odpočinout v solné jeskyni s krbem. Hotel pro  veškeré ošetření využívá prestižní německou kosmetiku Babor, která garantuje kromě příjemného prožitku i viditelné výsledky.

Stravování

Pro stravování hostů slouží hotelová restaurace. Snídaně jsou podávány převážně formou teplého a studeného buffetu. Večeře jsou servírované jako 4 chodové menu z české a mezinárodní kuchyně. V letních měsících je možné stolovat i na terase restaurace. Obědy nejsou standardní součástí pobytů, ale v případě zájmu je možné si vybrat z ala Carte menu.

Léčebné procedury

Terapie si lze zpříjemnit i aktivním odpočinkem v podobě Nordic Walking, pěší turistiky, jízdy na kolech v okolní nádherné přírodě či se projít po nejznámější lázeňské kolonádě nejen v ČR a ochutnat léčivé minerální prameny.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí