Penzion Family

Békefa sor 5, 09233 Lipót

Lázně Lipot

O hotelu

Penzion Family se nachází 150 metrů od termálního koupaliště a 200 metrů od hotelu Orchidea **** v malém městečku Lipót.  Lipót se nachází 50 km od Bratislavy a 180 km od Brna. Penzion nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a fénem, jsou klimatizované, s LCD TV a minibarem. Po celém objektu je bezplatné WiFi připojení. Penzion je vhodný také pro děti. Parkování je možné v areálu.

V penzionu je možné zapůjčit také jízdní kola. Penzion je situován na okraji národního parku Szigetköz, který nabízí možnosti turistiky, raftingu a jízdy na kole. Mosonmagyarovar, nejblíže větší město, je vzdáleno 15 km.

Stravování

Na stravování se dochází do hotelu Orchidea, který je vzdálen 200 metrů od penzionu. 

Léčebné procedury

Za wellness odpočinkem se dochází do hotelu Orchidea, který je vzdálen 200 metrů od penzionu.  Wellness centrum nabízí vnější a vnitřní termální bazén s masážními tryskami a šachovým stolem, finskou a infra saunu, sluneční lehátka v okolí bazénu na krásném květinovém dvoře hotelu. Lze zakoupit také další procedury. 

Je možné také navštívit termální koupaliště v Lipótu, které je vzdáleno 150 metrů od penzionu. Hosté si vstupenky zajišťují sami přímo na místě. 

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí