K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Pobyty v otevřených hotelech v Lázních Luhačovice

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Nadechněte se

Perfektní

35 recenzí

Dbejte o své zdraví a využijte tento týdenní lázeňský pobyt plný léčebných procedur, které Vám určí lékař na základě vyšetření. Neomezený vstup do vodního relax centra je příjemnou součástí Vašeho pobytu v Termálních lázních ve Velkých Losinách.
  • 8 dní 7 nocí
  • plná penze
  • 13 procedur

od 16 100 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 16 100 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Lázeňské pobyty v otevřených hotelech v Lázních Luhačovice

Pobyty v otevřených hotelech v Lázních Luhačovice
Vládní nařízení umožňují provoz zdravotnických lázeňských zařízení v Lázních Luhačovice i po celém Česku. Vyrazte na lázeňský léčebný pobyt do otevřeného hotelu v Lázních Luhačovice a užívejte si relaxaci za každé situace. Stačí si pouze rezervovat pobyt na Spa.cz, sbalit kufry a už dnes můžete vyrazit. Nepotřebujete k tomu potvrzení zaměstnavatele o služební cestě ani žádanku vašeho lékaře. Vstupní lékařská prohlídka proběhne přímo ve vámi vybraném otevřeném hotelu. Léčebné pobyty jsou otevřeny i pro samoplátce, proto může na pobyt v Lázních Luhačovice vyrazit i v době vládních nařízení opravdu každý, současná situace v Lázních Luhačovice to umožňuje. Přijeďte si odpočinout do otevřených hotelů v Lázních Luhačovice.