Hotel Vyhlídka

Pozlovice 206, 76326 Luhačovice

Lázně Luhačovice

O hotelu

Hotel Vyhlídka**** se nachází v městečku Pozlovice v blízkosti břehu Luhačovické přehrady, cca 20 minut chůze od lázeňské kolonády. V roce 2006 prošla hlavní budova hotelu rozsáhlou rekonstrukcí a její interiér je ve stylu architekta Dušana Jurkoviče, který zásadně ovlivnil vzhled Luhačovic. V této budově je umístěno 12 dvoulůžkových pokojů, z toho 4 pokoje jsou typu Deluxe. Za poplatek lze na pokoj zapůjčit dětskou postýlku. Pokoje v hlavní budově mají vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu. K hotelu patří také depandence (přilehlá budova vzdálená 80 metrů), která byla zrekonstruována v roce 2009 v moderním stylu. Zde jsou k dispozici jednolůžkové až třílůžkové pokoje, nadstandardní apartmány a pokoje Deluxe. Celková ubytovací kapacita depandence je 35 pokojů a 72 lůžek. Také většina pokojů v depandenci disponuje balkonem. Parkování je zdarma zajištěno přímo u hotelu nebo za poplatek v garáži.

Stravování

Součástí hotelu Vyhlídka je stylová restaurace, která nabízí krajové speciality i speciality mezinárodní kuchyně. K příjemnému posezení Vás zve také hotelová vinárna s pestrou nabídkou kvalitních vín nejen z Moravy. V letních měsících je v provozu prostorná a částečně zastřešená terasa pro 120 osob V letních měsících probíhá na terase grilování. K pobytu si můžete zakoupit polopenzi nebo plnou penzi.

Léčebné procedury

Relaxační zázemí má příjemný komorní charakter. Jeho součástí je sauna, whirlpool, pracoviště maséra, kosmetika, šatny a sociální zázemí. Sauna má kapacitu 15 osob a whirlpool 8 osob. Lázeňské procedury jsou dostupné v Luhačovicích.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

HOTEL VEGA
Pozlovice 99, Luhačovice, 76326
Hotel v poklidném prostředí lázní Luhačovice nabízí ubytování v kombinaci s wellness centrem a sportovním areálem.
HOTEL VEGA

49 pobytů