Lázeňský dům HUBERT

A. Václavíka 205, 76326 Luhačovice

Lázně Luhačovice

O hotelu

Lázeňský dům Hubert se nachází blízko města Luhačovic, vesnici zvané Pozlovice. K ubytování slouží více než 80 lůžek na dvoulůžkových pokojích s balkonem. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, radiem, telefonem, TV, lednicí a Wi-Fi internetovým připojením.
Lázeňský dům má vlastní kompletně vybavené balneo i rehabilitační bazén.

Stravování

Stravování je zajištěno ve vlastní nově zařízené jídelně, kde nabízíme široký výběr podávaných jídel, včetně snídaní formou švédských stolů. Samozřejmostí je možnost dietního stravování. Našim hostům je dále k dispozici i stylově zařízený bar s vinárnou.

Léčebné procedury

Základem lázeňské péče jsou přírodní léčivé zdroje - minerální prameny (Vincentka), nenahraditelné v léčbě dýchacích cest a dalších onemocnění. Sirný pramen je využíván k léčbě kožních nemocí a při postižení pohybového ústrojí. Zkušení lékaři a zdravotní pracovníci zde poskytují lázeňskou péči na té nejvyšší úrovni. Ze široké nabídky dalších lázeňských procedur můžeme uvést následující: rašelinné koupele, uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele, podvodní masáže, galvanické koupele, různé druhy elektro a magneto-terapie, laser-terapie, inhalace, léčebná rehabilitace, klasické masáže, široký výběr wellness procedur a mnoho dalšího.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno – podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.