LÁZEŇSKÝ PENZION PLZEŇ

Školní 281, 76326 Luhačovice

Lázně Luhačovice

O hotelu

Lázeňský penzion Plzeň je součástí komplexu Lázně Luhačovice a nachází se v klidné části města. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a jeden jednolůžkový pokoj s celkovou kapacitou 29 lůžek. Penzion má jednu kategorii pokojů, standardním vybavením je televize a umyvadlo s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné na každém podlaží. Recepce se nachází v 600 metrů vzdáleném hotelu Morava***Superior, stejně tak i stravování a procedury. WiFi připojení je k dispozici zdarma ve vyhrazeném prostoru penzionu. Omezený počet parkovacích míst se nachází u hotelu Morava.

Stravování

Stravování probíhá v hotelu Morava***Superior, který je vzdálen od budovy penzionu 600 metrů. Na výběr je strava standard - jedná se o servírovaná jídla výběrem předem z 5 menu. Dále racionální strava - tato strava je určena pacientům komplexní lázeňské péče, a nakonec výběrová strava za příplatek. Upozorňujeme, že docházení na stravování není po rovině.

Léčebné procedury

Veškeré lázeňské procedury se nachází v hotelu Morava***Superior, který je vzdálen 600 metrů od budovy penzionu. V hotelu se nachází také lékař. Některé z dalších procedur se absolvují také v lázeňských zařízeních Palace, v Lázeňské poliklinice nebo v Inhalatoriu. Na výběr je množství koupelí, masáží, hydroterapie, inhalace, termoterapie, a další. Upozorňujeme, že docházení na procedury není po rovině.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.