Pobyty Lázně Mezökövesd

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Velikonoční pobyt

Chcete tentokrát oslavit svátky jara poněkud netradičně, tak neváhejte a vydejte se za hranice do maďarského hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry. Užijete si bohatou polopenzi včetně tradičních velikonočních pochoutek, živou hudbu a o dokonalý relax se postará léčebná pitná kúra a volný vstup do perfektně vybaveného wellness centra.
 • 4 dny 3 noci
 • polopenze

od 3 286 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 286 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt LÉTO

Pro tu správnou letní relaxaci bude Hotel Hajnal tím pravým místem. Těšit se můžete na osvěžující masáž, ale také ta volný vstup do hotelového wellness centra, kde si dozajista naplno odpočinete.
 • 7 dní 6 nocí
 • polopenze
 • 1 procedura

od 5 955 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 5 955 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená LÉTO

Léto s celou rodinou si můžete naplno užít díky tomuto pohodovému pobytu v Hotelu Hajnal. Díky vstupu do hotelového wellness centra si užijete skvělou zábavu a báječně si odpočinete.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze

od 8 086 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 086 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Letní relax

Neváhejte a naplánujte si na léto tentokrát relaxační pobyt, který Vám přinese odpočinek, zdraví a dobrou náladu. Vyrazte do hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry a kde máte vstup do perfektně vybaveného wellness centra v ceně.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 3 979 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 979 Kč

Detail pobytu

Seniorský pobyt nad 65 let

Udělejte pro své zdraví a vitalitu to nejlepší a vydejte se do hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry, kde vědí jak získat tu správnou zdravotní kondici. V hotelu se o Vás báječně postarají, čeká vás bohatá polopenze a volný vstup do perfektně vybaveného wellness centra.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 3 542 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 542 Kč

Detail pobytu

Lázně Mezökövesd

Pobyty Lázně Mezökövesd

Lázeňské město Mezökövesd naleznete na severovýchodě Maďarska, na úpatí pohoří Bükk. Dle rozlohy se jedná o největší léčebné lázně v Maďarsku a léčí se zde hlavně pohybové obtíže, revmatismus i některé gynekologické či kožní problémy. Celý komplex termálních lázní Zsóry se nachází cca 4 km od města. K dispozici jsou jak kryté, tak venkovní termální bazény s teplotou vody 34 - 38 °C. Naleznete zde ale také klasické bazény a mnoho vodních atrakcí. Nechybí ani sauny a různé druhy léčivých koupelí. Ke zvýšení obranyschopnosti organismu je vhodná vysoce kvalitní léčivá voda s obsahem kalcia, magnézia, chloridů, hydrogenuhličitanových a sulfidových iontů, má zároveň i protizánětlivé účinky. Celý lázeňský areál je umístěn ve velkém parku, jedná se tedy o klidnou a pohodovou lokalitu. V areálu i jeho okolí naleznete mnoho různých restaurací či obchůdků.

Podívejte se na širokou nabídku hotelů v lázních Mezökövesd a vyrazte na svůj vysněný pobyt.