Lázně Mezökövesd

k dispozici celkem 7 lázeňských pobytů

Hotely Mapa lázní

Malý lázeňský pobyt, 6 nocí

Kvalitní služby, příjemné prostředí, profesionální personál, široká nabídka wellness centra a k tomu všemu ještě vynikající restaurace. Neváhejte a přijeďte podpořit své zdraví do Hotelu Hajnal!
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 6 procedur

Cena na vyžádání

cena za osobu / 6 nocí

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Prodloužený víkend

Klidná lázeňská lokalita města Mezőkövesd přímo láká k odpočinku. Přijeďte relaxovat do Balneo Hotelu Zsory a využijte služeb místního wellness centra, kam máte v rámci pobytového balíčku neomezený vstup.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 3 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Prodloužený víkend, 4 noci

Krásně prožité chvíle si jistě užijete při pobytu v Baleno Hotelu Zsory. Mnoho možností relaxace nabízí místní wellness centrum a okolní prostředí je ideálním místem pro zdravé procházky. Určitě neváhejte a přijeďte!
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

Cena na vyžádání

cena za osobu / 4 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Lázně Mezökövesd

Lázně Mezökövesd

Lázeňské město Mezökövesd naleznete na severovýchodě Maďarska, na úpatí pohoří Bükk. Dle rozlohy se jedná o největší léčebné lázně v Maďarsku a léčí se zde hlavně pohybové obtíže, revmatismus i některé gynekologické či kožní problémy. Celý komplex termálních lázní Zsóry se nachází cca 4 km od města. K dispozici jsou jak kryté, tak venkovní termální bazény s teplotou vody 34 - 38 °C. Naleznete zde ale také klasické bazény a mnoho vodních atrakcí. Nechybí ani sauny a různé druhy léčivých koupelí. Ke zvýšení obranyschopnosti organismu je vhodná vysoce kvalitní léčivá voda s obsahem kalcia, magnézia, chloridů, hydrogenuhličitanových a sulfidových iontů, má zároveň i protizánětlivé účinky. Celý lázeňský areál je umístěn ve velkém parku, jedná se tedy o klidnou a pohodovou lokalitu. V areálu i jeho okolí naleznete mnoho různých restaurací či obchůdků.