Pobyty Lázně Mezökövesd

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Letní relax

Neváhejte a naplánujte si na léto tentokrát relaxační pobyt, který Vám přinese odpočinek, zdraví a dobrou náladu. Vyrazte do hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry a kde máte vstup do perfektně vybaveného wellness centra v ceně.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 3 963 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 963 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt LÉTO

Pro tu správnou letní relaxaci bude Hotel Hajnal tím pravým místem. Těšit se můžete na osvěžující masáž, ale také ta volný vstup do hotelového wellness centra, kde si dozajista naplno odpočinete.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 1 procedura

od 5 932 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 5 932 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená LÉTO

Léto s celou rodinou si můžete naplno užít díky tomuto pohodovému pobytu v Hotelu Hajnal. Díky vstupu do hotelového wellness centra si užijete skvělou zábavu a báječně si odpočinete.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 8 055 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 055 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Lázně Mezökövesd

Pobyty Lázně Mezökövesd

Lázeňské město Mezökövesd naleznete na severovýchodě Maďarska, na úpatí pohoří Bükk. Dle rozlohy se jedná o největší léčebné lázně v Maďarsku a léčí se zde hlavně pohybové obtíže, revmatismus i některé gynekologické či kožní problémy. Celý komplex termálních lázní Zsóry se nachází cca 4 km od města. K dispozici jsou jak kryté, tak venkovní termální bazény s teplotou vody 34 - 38 °C. Naleznete zde ale také klasické bazény a mnoho vodních atrakcí. Nechybí ani sauny a různé druhy léčivých koupelí. Ke zvýšení obranyschopnosti organismu je vhodná vysoce kvalitní léčivá voda s obsahem kalcia, magnézia, chloridů, hydrogenuhličitanových a sulfidových iontů, má zároveň i protizánětlivé účinky. Celý lázeňský areál je umístěn ve velkém parku, jedná se tedy o klidnou a pohodovou lokalitu. V areálu i jeho okolí naleznete mnoho různých restaurací či obchůdků.

Podívejte se na širokou nabídku hotelů v lázních Mezökövesd a vyrazte na svůj vysněný pobyt.