Pobyty Lázně Mezökövesd

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Relaxační pobyt LÉTO

Pro tu správnou letní relaxaci bude Hotel Hajnal tím pravým místem. Těšit se můžete na osvěžující masáž, ale také ta volný vstup do hotelového wellness centra, kde si dozajista naplno odpočinete.
 • 7 dní 6 nocí
 • polopenze
 • 1 procedura

od 5 993 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 5 993 Kč

Detail pobytu

Letní relax

Neváhejte a naplánujte si na léto tentokrát relaxační pobyt, který Vám přinese odpočinek, zdraví a dobrou náladu. Vyrazte do hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry a kde máte vstup do perfektně vybaveného wellness centra v ceně.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 4 004 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 4 004 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená LÉTO

Léto s celou rodinou si můžete naplno užít díky tomuto pohodovému pobytu v Hotelu Hajnal. Díky vstupu do hotelového wellness centra si užijete skvělou zábavu a báječně si odpočinete.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze

od 8 136 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 136 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Seniorský pobyt nad 65 let

Udělejte pro své zdraví a vitalitu to nejlepší a vydejte se do hotelu Hajnal, který naleznete nedaleko termálních lázní Zsóry, kde vědí jak získat tu správnou zdravotní kondici. V hotelu se o Vás báječně postarají, čeká vás bohatá polopenze a volný vstup do perfektně vybaveného wellness centra.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 3 565 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 565 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt ve všední dny

Pokud cítíte, že Vaše tělo i mysl potřebuje pořádný relax, a to nejen o víkendu, pak zvolte profesionální a kvalitní servis Balneo Hotelu Zsory v lázeňském městě Mezőkövesd. Těšit se můžete na volný vstup do vodního a saunového světa s léčivou vodou lázní Zsory, volné využití fitness a možnost si denně zacvičit vodní gymnastiku. Budete mít prostor pro relaxaci a aktivní odpočinek, který Vám jistě dodá potřebnou energii.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 4 133 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 4 133 Kč

Detail pobytu

Lázně Mezökövesd

Pobyty Lázně Mezökövesd

Lázeňské město Mezökövesd naleznete na severovýchodě Maďarska, na úpatí pohoří Bükk. Dle rozlohy se jedná o největší léčebné lázně v Maďarsku a léčí se zde hlavně pohybové obtíže, revmatismus i některé gynekologické či kožní problémy. Celý komplex termálních lázní Zsóry se nachází cca 4 km od města. K dispozici jsou jak kryté, tak venkovní termální bazény s teplotou vody 34 - 38 °C. Naleznete zde ale také klasické bazény a mnoho vodních atrakcí. Nechybí ani sauny a různé druhy léčivých koupelí. Ke zvýšení obranyschopnosti organismu je vhodná vysoce kvalitní léčivá voda s obsahem kalcia, magnézia, chloridů, hydrogenuhličitanových a sulfidových iontů, má zároveň i protizánětlivé účinky. Celý lázeňský areál je umístěn ve velkém parku, jedná se tedy o klidnou a pohodovou lokalitu. V areálu i jeho okolí naleznete mnoho různých restaurací či obchůdků.

Podívejte se na širokou nabídku hotelů v lázních Mezökövesd a vyrazte na svůj vysněný pobyt.