AQUASOL RESORT MOSONMAGYAROVAR

Lucsony utca 19, 09200 Mosonmagyaróvár

Lázně Mosonmagyarovar

O hotelu

Aquasol Resort najdete na strategickém místě, je vzdálen 30 minut jízdy autem od Bratislavy a 1,5 hodiny od Budapešti. Nachází se v jedné z nejkrásnějších částí města Mosonmagyaróvár, ve čtvrti Lucsony, která byla součástí zámku Magyaróvár. Zámecké domy z 19. století v okolí nesou známky barokního stylu i raného romantismu. 

Aquasol Resort má dvě budovy, ve kterých je hostům k dispozici 18 pokojů, které se dělí na Premium pokoje pro 2 osoby, Premium pokoje s možností přistýlky a Premium pro 3 osoby. Součástí všech pokojů je župan, vysoušeč vlasů, LCD televize, telefon, minibar a v celém hotelu je k dispozici zdarma WiFi připojení. 

Po celý rok jsou pro hosty na území lázní k dispozici 2 lázeňské hotely, několik restaurací, zubařská ordinace, prodejna optiky, sauna, masáž, kadeřník, kosmetika, pedikůra, manikůra a mnoho drobných obchůdků.

Hotel je ideální volbou pro páry na romantický víkend, pro skupiny přátel nebo i jako ubytování během služební cesty. Hotel přijímá hosty starší 12 let.

Stravování

V hotelové restauraci jsou nabízeny úžasné snídaně z čerstvých surovin (čerstvě vymačkaný pomerančový džus), jemné pečivo i vaječné pokrmy. Za slunečného počasí si je můžete vychutnat na útulné hotelové terase.

Léčebné procedury

Hotel Aquasol Resort nabízí řadu otevřených i krytých bazénů - venkovní bazén se středomořskou atmosférou je obklopen lehátky a nabízí jedinečný odpočinek. Všechny bazény jsou denně napouštěny vodou z velmi kvalitních léčebných termálních pramenů s obsahem minerálních solí a bez obsahu přidávaných chemických látek. Bazény s různými teplotami a rozličné sauny nabízejí možnosti léčení, relaxace, odpočinku a osvěžení.

Voda z termálních pramenů je světově uznávaná léčivá voda, která podle účinku na zdraví je zařazena mezi pět nejlepších léčebných vod v Evropě. Na tom jsou založeny i široké léčebné procedury: odborné lékařské ordinace, bazénové koupele, vodoléčba-plavání, uhličité koupele, galvanizační koupele, hydromasáže vodním proudem pod vodou, léčivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aquafitness, léčebný tělocvik ve vodě i na suchu.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí