Lázně Nové Hrady

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Víkendový odpočinek s nápoji zdarma

Přijeďte si odpočinout do jižních Čech a využijte neodolatelnou nabídku víkendového pobytu na 2 noci s polopenzí, neomezenou konzumací nápojů a volným vstupem do hotelového wellness centra, kde na Vás čeká bazén, vířivka, sauna a solná jeskyně.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

3 800 Kč 3 490 Kč

cena za osobu / 2 noci

3 800 Kč 3 490 Kč

Detail pobytu

Lázně Nové Hrady

Lázně Nové Hrady
Starobylé město Nové Hrady leží vneporušené přírodě Novohradských hor v těsné blízkosti hranic s Rakouskem, přibližně 30 km od Českých Budějovic. První zmínky o městě pochází z roku 1279, a tak není divu, že je zde k vidění řada krásných historických památek. K nejvýznamnějším z nich patří hrad z konce 13. století, pozdně gotický kostelsvatého Petra a Pavla s klášterem servitů, empírový zámek, rezidence Buquoyů ze 17. stol a pseudogotická hrobka Buquoyů.

Nové Hrady jsou nejen překrásným městem s množstvím historických památek a nádhernou okolníkrajinou, ale také ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se zde totiž Wellness lázně Nové Hrady, které nabízejípestrou škálu léčebných a wellness procedur, jako jsou např.zábaly, koupele, různé druhy masáží, orientální a solnélázně, plynové injekce, rašelinové obklady, elektroterapie,oxygenoterapie, apod. K dispozici je také vířivka, parní lázeň,sauna, solárium, solné jeskyně, odpočívárna a kosmetickýsalón.

Wellness pobyty v Lázních Nové Hrady jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od šedi všedních dnů v obklopení krásné přírody a komfortu a zároveň touží po aktivním vyžití. K dispozici je zde celářada aktivit, jako např. Nordic Walking, paintball, tenis, turistické výlety k zajímavým místům v blízkém okolí(Terčino údolí, tvrz Cuknštejn, národní park Blockheide), atd.