Lázně Nové Hrady s all inclusive

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Pětidenní TOP ALL INCLUSIVE

Pětidenní mimovíkendový pobyt s brzkým příjezdem a pozdním odjezdem spolu s neomezenou konzumací nápojů, all inclusive stravováním, masáží, neomezeným využitím hotelového wellness centra a mnoho dalších služeb. Užijte si ALL INCLUSIVE pobyt plný relaxu!!!
  • 5 dní 4 noci
  • all-inclusive
  • 1 procedura

Perfektní

1827 recenzí

6 390 Kč 5 690 Kč

cena za osobu / 4 noci

6 390 Kč 5 690 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Lázně Nové Hrady

Lázně Nové Hrady s all inclusive
Starobylé město Nové Hrady leží vneporušené přírodě Novohradských hor v těsné blízkosti hranic s Rakouskem, přibližně 30 km od Českých Budějovic. První zmínky o městě pochází z roku 1279, a tak není divu, že je zde k vidění řada krásných historických památek. K nejvýznamnějším z nich patří hrad z konce 13. století, pozdně gotický kostelsvatého Petra a Pavla s klášterem servitů, empírový zámek, rezidence Buquoyů ze 17. stol a pseudogotická hrobka Buquoyů.

Nové Hrady jsou nejen překrásným městem s množstvím historických památek a nádhernou okolníkrajinou, ale také ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se zde totiž Wellness lázně Nové Hrady, které nabízejípestrou škálu léčebných a wellness procedur, jako jsou např.zábaly, koupele, různé druhy masáží, orientální a solnélázně, plynové injekce, rašelinové obklady, elektroterapie,oxygenoterapie, apod. K dispozici je také vířivka, parní lázeň,sauna, solárium, solné jeskyně, odpočívárna a kosmetickýsalón.

Wellness pobyty v Lázních Nové Hrady jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od šedi všedních dnů v obklopení krásné přírody a komfortu a zároveň touží po aktivním vyžití. K dispozici je zde celářada aktivit, jako např. Nordic Walking, paintball, tenis, turistické výlety k zajímavým místům v blízkém okolí(Terčino údolí, tvrz Cuknštejn, národní park Blockheide), atd.