Lázeňský hotel PARK

Náměstí T.G.Masaryka 1413, 29001 Poděbrady

Lázně Poděbrady

O hotelu

Lázeňský hotel PARK **** je relaxačním rájem, vzdáleným méně než 50 km od  Prahy. Je umístněn v centrální části lázeňského parku v nádherném prostředí lázeňského města Poděbrady. Hotel představuje moderní komplex ve standardu “First class”, uvnitř kterého jsou také poskytovány veškeré terapie. Samozřejmostí je bezbarierový přístup. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu .V hotelu je k dispozicii půjčovna jízdních kol a možnost využití inline bruslí. Zahrát si můžete třeba  golf, tenis, squash, bowling, nebo také  zajezdit na koni.

Máte zájem pouze o hotelové ubytování v Poděbradech?

Stravování

Restaurace Lázeňského hotelu PARK nabízí celodenní stravování s možností volby mezi klasickou stravou a stravou připravenou dle zásad Ájurvédské medicíny. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu či jídelního lístku.

Léčebné procedury

Přímo v hotelu se nachází centrum Ajurvédské medicíny. Hotel Park má v nabídce širokou nabídku procedur. Seznam procedur Vám na vyžádáni rádi zašleme.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

SPA Hotel Felicitas SPA Hotel Felicitas
SPA Hotel Felicitas
náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1437, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Spa Hotel Felicitas byl otevřen v březnu 2007 a za krátkou dobu se stal vyhledávaným cílem hostů, kteří touží po příjemné relaxaci. Spa Hotel Felicitas má ideální polohu přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně.
47 pobytů

Perfektní

875 recenzí

47 pobytů

Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus) Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus)
Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus)
Tyršova 786, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Orfeus *** je součástí společnosti Lázně Felicitas s. r. o., patří k předním a vyhledávaným hotelům města Poděbrady a nachází se v klidném prostředí na lázeňské kolonádě. Hotel Orfeus *** nabízí svým klientům možnost výběru z léčebných, relaxačních...
4 pobyty

Velmi dobré

29 recenzí

4 pobyty

Hotel Bellevue - Tlapák Hotel Bellevue - Tlapák
Hotel Bellevue - Tlapák
nám T. G. Masaryka 654/III, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Bellevue – Tlapák **** má ideální polohu v srdci Poděbrad. Leží na kolonádě uprostřed lázeňského parku u proslulých květinových hodin. Hotel nabízí 40dvoulůžkových pokojů, 4 apartmá.
46 pobytů

Velmi dobré

1033 recenzí

46 pobytů

Hotel Golfi Hotel Golfi
Hotel Golfi
Na Kopečku 595, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru...
22 pobytů

Perfektní

419 recenzí

22 pobytů