Lázeňský hotel PARK

Náměstí T.G.Masaryka 1413, 29001 Poděbrady

Lázně Poděbrady

O hotelu

Lázeňský hotel PARK **** je relaxačním rájem, vzdáleným méně než 50 km od  Prahy. Je umístněn v centrální části lázeňského parku v nádherném prostředí lázeňského města Poděbrady. Hotel představuje moderní komplex ve standardu “First class”, uvnitř kterého jsou také poskytovány veškeré terapie. Samozřejmostí je bezbarierový přístup. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu .V hotelu je k dispozicii půjčovna jízdních kol a možnost využití inline bruslí. Zahrát si můžete třeba  golf, tenis, squash, bowling, nebo také  zajezdit na koni.

Máte zájem pouze o hotelové ubytování v Poděbradech?

Stravování

Restaurace Lázeňského hotelu PARK nabízí celodenní stravování s možností volby mezi klasickou stravou a stravou připravenou dle zásad Ájurvédské medicíny. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu či jídelního lístku.

Léčebné procedury

Přímo v hotelu se nachází centrum Ajurvédské medicíny. Hotel Park má v nabídce širokou nabídku procedur. Seznam procedur Vám na vyžádáni rádi zašleme.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus) Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus)
Depanadance Felicitas (Hotel Orfeus)
Tyršova 786, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Orfeus *** je součástí společnosti Lázně Felicitas s. r. o., patří k předním a vyhledávaným hotelům města Poděbrady a nachází se v klidném prostředí na lázeňské kolonádě. Hotel Orfeus *** nabízí svým klientům možnost výběru z léčebných, relaxačních...
4 pobyty

Velmi dobré

29 recenzí

4 pobyty

Hotel Bellevue - Tlapák Hotel Bellevue - Tlapák
Hotel Bellevue - Tlapák
nám T. G. Masaryka 654/III, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Bellevue – Tlapák **** má ideální polohu v srdci Poděbrad. Leží na kolonádě uprostřed lázeňského parku u proslulých květinových hodin. Hotel nabízí 40dvoulůžkových pokojů, 4 apartmá.
47 pobytů

Velmi dobré

1037 recenzí

47 pobytů

Hotel Golfi Hotel Golfi
Hotel Golfi
Na Kopečku 595, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru...
22 pobytů

Perfektní

434 recenzí

22 pobytů