Hotel Janáček

Teplice nad Bečvou 63, 75301 Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

O hotelu

Ať už jen projíždíte Moravskou bránou, či jedete upevnit své zdraví do lázní Teplic nad Bečvou, vždy Vás již z dálky upoutá dominantní stavba lázní lázeňské sanatorium Janáček.
Na počátku roku 2012 se do nového kabátu oblékla prostřední část Janáčku a od dubna vítá hosty v nových prostorách recepce, balneoprovozu i modernizované kavárně. Od letních měsíců je nejen k zábavě jednotlivých lázeňských hostů, ale i přátel a celých rodin z blízkého okolí uvedena do provozu bowlingová dráha. Na podzim byl spuštěn provoz v novém rehabilitačním bazénu v jehož prostorách se nachází parní sauna a ve spolupráci s Nemocnicí Hranice a.s. byla otevřena lékárna a nová školící místnost. V kavárně a ve foyer můžete využít bezplatný přístup k internetu. Janáček je určen nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale je otevřen i široké veřejnosti k relaxaci a odpočinku.

Stravování

Hotel Janáček disponuje vlastním stravovacím zařízením, jídelnou a kavárnou.

Léčebné procedury

V léčebné části je klientům poskytována celá škála procedur z oblastí vodoléčby, elektroléčby, rehabilitace, masáží, magnetoterapie, a také polárium ARKTIKA, moderní kabinou využívající rehabilitační metodu celotělové chladové terapie.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Lázeňský dům Moravan Lázeňský dům Moravan
Lázeňský dům Moravan
Teplice nad Bečvou 63, Teplice nad Bečvou, 75301, Lázně Teplice nad Bečvou
Lázeňský dům Moravan se nachází v prostředí lázní Teplic nad Bečvou. Nabízí ubytování v pokojích a apartmánech se snídaní a vstupem do hotelového bazénu zdarma. Ubytovaným je k dispozici také wellness s několika druhy saun, vířivky a služeb lázní.
65 pobytů

Perfektní

1024 recenzí

65 pobytů