Lázně Teplice nad Bečvou, strana 4

k dispozici celkem 64 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Zdravé srdce, 8 dní

Pokud trpíte onemocněním kardiovaskulárního systému, pak je tento pobyt určen právě pro Vás. Na základě velké vstupní lékařské prohlídky Vám lékař navrhne léčebné procedury tak, aby si Vaše srdce odpočinulo.
  • 7 nocí
  • plná penze
  • 21 procedur

cena za osobu / 7 nocí

od 10 220 Kč

Detail pobytu

Májové lázeňské pohlazení (4 noci)

Zapomeňte na každodenní stereotyp a přijeďte relaxovat do lázních Teplice nad Bečvou. K dokonalému uvolnění Vám pomohou voňavé procedury se silou minerální vody, rozkvetlá lázeňská zahrada či osvěžující domácí limonáda. Spojte svůj pobyt se slavnostním oficiálním Otevřením lázeňské sezóny.
  • 4 noci
  • polopenze
  • 5 procedur

cena za osobu / 4 noci

od 4 348 Kč

Detail pobytu

Lázně Teplice nad Bečvou, strana 4

Lázně Teplice nad Bečvou
Lázně Teplice nad Bečvou patří kjedněm z nejstarších lázní na Moravě. Historie lázeňství sezde začala psát již v roce 1553, kdy tehdejší majitel hranickéhopanství Jan Kropáč z Nevědomí nechal vybudovat kamennou nádržse střechou ke koupání, do níž byly svedeny nejvydatnějšíprameny termální kyselky. K dalšímu rozvoji lázeňství došloaž v 18. století, kdy byla na břehu Bečvy postavena zděnálázeňská budova s dřevěnou galerií.

K nebývalému rozmachu výstavby lázeňských budov pak došlo ve 30. letech minuléhostoletí. V současností jsou Lázně Teplice nad Bečvou špičkovým zařízením, které se specializuje na kardiorehabilitaci klientů s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod. Dále se zabývají edukací rizikových faktorů aterosklerózy jako je vysoký krevní tlak, zvýšená hladina tuků v krvi, cukrovka, nadváha, kouření, ale i léčbou pohybového aparátu.

K léčbě lázně využívají koupele v unikátním přírodnímzdroji - minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého astálou teplotou 22,5°C a další procedury z oblasti masáží,zábalů, elektroléčby i rehabilitace. Lázeňské pobyty v Lázních Teplicenad Bečvou a wellness pobyty v Lázních Teplice nad Bečvou jsouskvělou volbou pro všechny, kteří chtějí využít širokouškálu léčebných a wellness procedur a zároveň touží poaktivním odpočinku. K tomuto účelu slouží tenisové kurty,minigolf, fitcentrum, bowling a víceúčelový lázeňský okruhurčený pro pěší i pro cyklisty.