Bungalovy Toplice

Kranjčeva ulica 12, 09226 Moravske Toplice

Lázně Terme 3000

O hotelu

Malé útulné domečky s doškovou střechou tvoří turistickou vesničku. V každé chalupě jsou čtyři dvoulůžkové apartmány s oddělenými vstupy, které jsou vhodné pro rodiče s dětmi nebo pro sportovní skupiny. Celková kapacita činí 148 lůžek. Jsou vybaveny satelitní televizí, v zimě jsou centrálně vytápěny a mají vlastní terasu. Recepce se nachází v hotelu Termal, který je vzdálen 300 metrů. WiFi připojení je dostupné v lobby hotelu Termal.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta strava v hotelu Termal.

Léčebné procedury

V ceně pobytových balíčků je zahrnut neomezený vstup do bazénu i saun hotelu Termal a zároveň do centra Terme 3000, i v den odjezdu. Vzdálenost do hotelu Termal  a aquaparku je cca 300m. 

Terme 3000:

V polovině roku 2000 bylo vystaveno nové aqua centrum Terme 3000 s celkovou investicí 13 milionů euro. Tento nový komplex povýšil lázeňské centrum na evropskou úroveň, a to nejen svojí atraktivitou, ale i kvalitou poskytovaných služeb. Terme 3000 mají plochu 5000 m2 a obsahují 20 malých i velkých, krytých i venkovních bazénů. Celkem zde můžete využít následujících atrakcí: vodopády, gejzíry, podvodní masážní proudy, vzduchové masáže, protiproud, vířivé koupele, skokanské můstky i klasické plavecké dráhy. Největší atrakcí však je 22metrová rampa s dvěma skluzavkami. Jedna o délce 170 m a druhá 140. Obě jsou doplněny kompletními audiovizuálními efekty. Terme 3000 dále nabízejí Tureckou a Finskou saunu, solárium, dětské hřiště, několik restaurací a bar. Prostorná zatravněná plocha Vám poskytne dostatek stínu i soukromí.

Terme 3000 se nově může pochlubit první a jedninou vodní skluzavkou na světě s "raketovým startem" AQUA LOOP! Tato atrakce nabízí jedinečný adrenalinový zážitek s 360o smyčkou.  Skluzavka je 90 metrů dlouhá, 20 m vysoká a raketový start zajistí 14 metrový volný pád!  Průměrná doba sjezdu je 7,5 sekund o rychlosti 65 km/hodinu. Návštěvníkům by mělo být minimálně 10 let, měli by vážit minimálně 40 a maximálně 140 kg.

Unikátní černá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů. Teplota zřídla je 72° C, čímž je tento přírodní zázrak tak ojedinělý, protože jiné hydro-uhličitanové prameny jsou většinou studené. Na základě toho byla „magická tekutina“ roku 1964 prohlášena za přírodní léčivo. Tento černý termální pramen má nejen terapeutické účinky, ale i mnoho dalších: oživuje a povzbuzuje tělo, zlepšuje a zrychluje krevní oběh, snižuje nervové agitace, uklidňuje a zrychluje opalování na přímém slunci.

Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí