Wellness pobyty Lazy pod Makytou

k dispozici celkem 4 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Relaxační pobyt v horském prostředí na 3 noci

Neváhejte a vydejte se užít si svůj wellness zážitek spojený s úžasnou přírodou kolem do Wellness hotelu Javorník. Pokud hledáte krásné lesy, čistý horský vzduch, turistické chodníčky, lyžařské sjezdovky, běžecké trasy a hlavně neporušenou přírodu, tak jste na tom správném místě. V ceně pobytu se ještě můžete těšit na možnost biliardu nebo využití úžasného hotelového wellness centra.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

2 479 Kč 2 248 Kč

cena za osobu / 3 noci

2 479 Kč 2 248 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt v horském prostředí na 2 noci

Pokud si Vaše tělo i mysl žádají opravdový odpočinek v nádherném prostředí, je pro Vás rodinný Wellness Hotel Javorník jasná volba. Nachází se totiž v horském prostředí Javorníků v lokalitě Chráněné krajinné oblasti Kysuce, ve které najdete krásné lesy, čistý horský vzduch, no prostě neporušenou přírodu. Neváhejte a vydejte se nabrat sílu v přírodě a úžasném hotelovém Wellness centru.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

1 721 Kč 1 631 Kč

cena za osobu / 2 noci

1 721 Kč 1 631 Kč

Detail pobytu

Romantické hýčkání pro zamilované

Pokud chcete svoji drahou polovičku překvapit a užít si společné chvíle plné romantiky a wellness zážitku v nádherném horském prostředí Javorníků, v přírodní rezervaci Čertov, pak se vydejte do Wellness hotelu Javorník. Těšit se můžete na neotřelou snídani do postele nebo romantickou večeři, vstup do hotelového wellness světa a na jiné milé drobnosti, které Váš pobyt udělají nezapomenutelným.
  • 3 dny 2 noci
  • stravovací balíček

2 402 Kč 2 171 Kč

cena za osobu / 2 noci

2 402 Kč 2 171 Kč

Detail pobytu

Pobytový balíček pro seniory na 3 noci

Užijte si ničím nerušený odpočinek v překrásné přírodě Čertova, vychutnejte si wellness zónu s vířivkou a saunami či bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

3 224 Kč 2 761 Kč

cena za osobu / 3 noci

3 224 Kč 2 761 Kč

Detail pobytu