Pobyty ve východním Maďarsku

k dispozici celkem 7 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Zimní pobyt ve všední dny

Pro chladné zimní dny bude pobyt v hotelu Tisza Balneum s výhledem na nedaleké jezero Tisa tou pravou volbou. Odpočívat můžete naplno díky neomezenému vstupu do Balneo Spa centru s dvěma termálními bazény, vířivkou a saunami. Pro pravý wellness zážitek využijte také nabídku léčebných procedur a masáží a nebo se protáhněte zdarma ve fitness centru. Pokud Vám zbude volný čas, můžete využít možnosti zahrát si stolní tenis, biliard či stolní fotbal.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 3 905 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 905 Kč

Detail pobytu

Silvestrovský pobyt

Přivítejte rok 2020 v Hotelu Atlantis. Těšit se můžete na silvestrovskou gala večeři, na zábavný program pro děti i dospělé a čeká na Vás i tombola! Zároveň si můžete užít relaxaci v hotelovém wellness centru.
 • 5 dní 4 noci
 • polopenze

od 13 475 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 13 475 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt, 5 nocí

Šest dní plných skvělé relaxace si můžete báječně užít v Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló. Načerpejte novou energii díky kvalitní službám hotelového SPA & Wellness centra.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze

od 4 594 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 4 594 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt, 3 noci

Pokud cítíte, že Vám dochází tolik potřebná energie, tak neváhejte a vyrazte do Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló, kde se Vás budou hýčkat. Těšit se můžete na skvělou polopenzi s nabídkou poledního překvapení od hotelu, zdarma vstup do hotelového SPA & Wellness centra s whirlpool, finskou a infra saunou a termálními bazény. Využívat můžete také venkovní bazén se slunečnou terasou s lehátky a sportovišti kolem, kde se jistě nudit nebudete.
 • 4 dny 3 noci
 • polopenze

od 3 190 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 190 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt

Cítíte, že Vaše tělo si žádá ten pravý odpočinek a relax, pak neváhejte a zamiřte do Hotelu Atlantis, který se nachází v těsné blízkosti léčebných lázní. V ceně pobytu máte dvě procedury a Vy i Vaše děti se mohou těšit na neomezený vstup do perfektně vybaveného hotelového wellness centra. Určitě si po pár dnech pobytu odvezete úžasný pocit lepší kondice a svěžesti.
 • 6 dní 5 nocí
 • polopenze
 • 2 procedury

od 8 039 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 8 039 Kč

Detail pobytu

Východní Maďarsko - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty ve východním Maďarsku

Maďarsko – země výtečného a kvalitního vína, výborných gastronomických specialit a vyhlášených lázní. Čím více se však blížíte k východní části této země, tím větší je to pravé Maďarsko. Je to oblast mezi městy Debrecen, Tiszafüred a Békescsaba a je navíc jednou z největších rovin střední Evropy. Můžete se zde vydat například do vinařského ráje – městečka Tokaj, ležícího na soutoku dvou řek – Tisy a Bodrogu. Je to oblast produkující vinnou révu pro nejkvalitnější maďarské víno. Tokaj je zapsán i na světovém dědictví UNESCO. Pokud by vás turistika v Tokaji unavila a cítili byste, že potřebujete uvolnění a relaxaci, termální lázně Hajdúszoboszló jsou k tomu jako stvořené. Současných devatenáct venkovních i krytých bazénů nabízí rozličné možnosti, od prosté relaxace až po léčebné procedury - například při problémech s pohybovým ústrojím a revmatismem. Voda v termálních pramenech Hajdúszoboszló obsahuje ve velkém množství rozpuštěné minerální látky, a dokonce i asfalt, díky němuž je voda v termálech zbarvena dohněda. Pokud se vydáte do této krásné oblasti na wellness nebo lázeňský pobyt, podívejte se na naší nabídku ubytování ve Východním Maďarsku.