Pobyty ve východním Maďarsku

k dispozici celkem 2 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Relaxační pobyt na 3 noci

Pokud cítíte, že Vám dochází tolik potřebná energie, tak neváhejte a vyrazte do Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló, kde se Vás budou hýčkat. Těšit se můžete na skvělou polopenzi s nabídkou poledního překvapení od hotelu, zdarma vstup do hotelového SPA & Wellness centra s whirlpool, finskou a infra saunou a termálními bazény.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 3 078 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 078 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt na 5 nocí

Šest dní plných skvělé relaxace si můžete báječně užít v Hotelu Krále Matěje v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló. Načerpejte novou energii díky kvalitní službám hotelového SPA & Wellness centra.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 4 412 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 4 412 Kč

Detail pobytu

Východní Maďarsko - wellness pobyty a dovolená

Pobyty ve východním Maďarsku
Maďarsko – země výtečného a kvalitního vína, výborných gastronomických specialit a vyhlášených lázní. Čím více se však blížíte k východní části této země, tím větší je to pravé Maďarsko. Je to oblast mezi městy Debrecen, Tiszafüred a Békescsaba a je navíc jednou z největších rovin střední Evropy. Můžete se zde vydat například do vinařského ráje – městečka Tokaj, ležícího na soutoku dvou řek – Tisy a Bodrogu. Je to oblast produkující vinnou révu pro nejkvalitnější maďarské víno. Tokaj je zapsán i na světovém dědictví UNESCO. Pokud by vás turistika v Tokaji unavila a cítili byste, že potřebujete uvolnění a relaxaci, termální lázně Hajdúszoboszló jsou k tomu jako stvořené. Současných devatenáct venkovních i krytých bazénů nabízí rozličné možnosti, od prosté relaxace až po léčebné procedury - například při problémech s pohybovým ústrojím a revmatismem. Voda v termálních pramenech Hajdúszoboszló obsahuje ve velkém množství rozpuštěné minerální látky, a dokonce i asfalt, díky němuž je voda v termálech zbarvena dohněda. Pokud se vydáte na wellness nebo lázeňský pobyt do Východního Maďarska, podívejte se na naší nabídku ubytování ve Východním Maďarsku. Pobyty ve Východním Maďarsku jsou vhodné pro celou rodinu.