k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na 3 noci

Průměrné

2 recenzí

Vyzkoušejte ubytování v Hotelu Skalka a nechte se hýčkat čtyřmi procedurami - hydroterpií, klasickou masáží, oxygenem a rašelinovým zábalem. Každá z procedur má něco do sebe a Vy to pocítíte na vlastní kůži.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 4 procedury

od 5 172 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 172 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Wellness pobyt na 6 nocí

Průměrné

2 recenzí

Wellness pobyt, který Vám zajistí parádní wellness procedury a příjemné ubytování na čerstvém vzduchu v překrásných Rajeckých Teplicích. Šest nocí na které budete v dobrém ještě dlouho vzpomínat.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze
  • 7 procedur

od 11 064 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 11 064 Kč

Detail pobytu

Kysuce - wellness pobyty a dovolená

Pobyty v Kysuci
Kysuce jsou územím na Slovensku nedaleko města Žiliny. Představují ideální místo pro vaši dovolenou a pobyt v Kysucích. Turisty jsou vyhledávány především kvůli vynikajícím lyžařským podmínkám. Nachází se zde jedny z nejlépe vybavených sjezdových drah v republice. Mezi nimi je nejznámější Veľká Rača Oščadnica, která je také známá jako ráj lyžařů. K dalším pak patří Makov či Vysoká nad Kysucou. Celé území je propojeno turistickými a cyklistickými stezkami, které vás mohou dovést i k ojedinělému přírodnímu útvaru – Korňanskému ropnému pramenu. Jedná se o přirozený vývěr ropy. Vás pobyt v Kysucích si můžete zvolit i v obci Stará Bystrica, kde se nachází Slovenský orloj, největší dřevěná stavba Slovenska. Wellness a lázeňské pobyty na Slovensku si zkrátka zamilujete.