K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Pobyty ve Slovenském ráji

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt 7=6

Velmi dobré

19 recenzí

Skvělá nabídka pobytu na 7 nocí za cenu pouze 6 nocí! Přijeďte si užít týden plný pohody a relaxace v hotelovém bazénu či wellness centru a načerpejte novou energii do dalších dnů.
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze

8 843 Kč 7 561 Kč

cena za osobu / 7 nocí

8 843 Kč 7 561 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt, 3 noci

Velmi dobré

19 recenzí

Hotel Čingov ve Slovenském Ráji? Ano to je to pravé místo pro odpočinek a regeneraci Vašeho těla. Můžete se těšit na ubytování s polopenzí a volnými vstupy do bazénu s wellness.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 3 460 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 460 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Wellness pobyt pro seniory 50+, 3 noci

Velmi dobré

19 recenzí

Pro chvíle plné pohody bude tento pobyt určený všem osobám nad 50 let skvělou volbou. V ceně máte volný vstup do hotelového bazénu, ale také denní vstup do wellness centra, můžete tak nerušeně relaxovat.
  • 4 dny 3 noci
  • plná penze

od 3 973 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 973 Kč

Detail pobytu

Slovenský ráj - často kladené dotazy

Slovenský ráj - wellness pobyty a dovolená

Pobyty ve Slovenském ráji
Pobyty na Slovensku si lidé vybírají čím dál častěji. Není to jen kvůli krásné přírodě, ale i lázním a wellness na Slovensku. Národní park Slovenský ráj patří k jedné z nejkrásnějších oblastí Slovenska a regionu Spiš. Patří k nejvýznamnějším oblastem turistiky. Tento jedinečný kus přírody získal pojmenování díky svým vzácným přírodním hodnotám a krásám. Tvoří ho zachovalé krasové planiny, hluboké říční kaňony, rokliny, úzké soutěsky, čarokrásné vodopády a bohatě zastoupená fauna a flora. Slovenský ráj se nachází na východě země v oblasti Spiše. Centrem regionu je město Spišská Nová Ves a hlavními turistickými oblastmi jsou na straně severní Čingov a Podlesok, na straně jižní pak Dedinky, Mlynky a Dobšiná, kde se nachází i největší ledová jeskyně Slovenska. Dovolená ve Slovenském ráji je ideální pro turisty, kteří vyhledávají nádherné výhledy na vrcholky hor. Vydejte se na svůj pobyt ve Slovenském Ráji a dopřejte si krásnou dovolenou plnou výletů po překrásné přírodě. Wellness pobyty ve Slovenském Ráji poskytují báječný komfort a skvělé služby.