Pobyty ve Slovenském ráji

k dispozici celkem 10 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt, 6 nocí

Velmi dobré

11 recenzí

Dny plné relaxace a pohody na Vás čekají, pokud přijedete navštívit Hotel Čingov. Volný vstup do hotelového bazénu a také denní vstup do wellness centra se postarají o Váš odpočinek.
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze

od 5 617 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 5 617 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt, 3 noci

Velmi dobré

11 recenzí

Hotel Čingov ve Slovenském Ráji? Ano to je to pravé místo pro odpočinek a regeneraci Vašeho těla. Můžete se těšit na ubytování s polopenzí a volnými vstupy do bazénu s wellness.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

od 2 553 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 2 553 Kč

Detail pobytu

Slovenský ráj - lázeňské a wellness pobyty

Pobyty ve Slovenském ráji

Pobyty na Slovensku si lidé vybírají čím dál častěji. Není to jen kvůli krásné přírodě, ale i lázním a wellness na Slovensku. Národní park Slovenský ráj patří k jedné z nejkrásnějších oblastí Slovenska a regionu Spiš. Patří k nejvýznamnějším oblastem turistiky. Tento jedinečný kus přírody získal pojmenování díky svým vzácným přírodním hodnotám a krásám. Tvoří ho zachovalé krasové planiny, hluboké říční kaňony, rokliny, úzké soutěsky, čarokrásné vodopády a bohatě zastoupená fauna a flora. Slovenský ráj se nachází na východě země v oblasti Spiše. Centrem regionu je město Spišská Nová Ves a hlavními turistickými oblastmi jsou na straně severní Čingov a Podlesok, na straně jižní pak Dedinky, Mlynky a Dobšiná, kde se nachází i největší ledová jeskyně Slovenska. Dovolená ve Slovenském ráji je ideální pro turisty, kteří vyhledávají nádherné výhledy na vrcholky hor.