S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 21. 10. 2020 byl omezen provoz hotelů s výjimkou lázeňských léčebných zařízení.

k dispozici 1 lázeňský hotel

Balíčky Mapa

Hotel LEV Lovosice

  • Kostelní 3/5, Lovosice
Zrekonstruovaný Hotel LEV s přátelskou a klidnou atmosférou nabízí hostům příjemné posezení ve dvou hotelových restauracích, možnost využití menších salonků a také konferenčních prostor. K...

Perfektní

119 recenzí

5 490 Kč 4 990 Kč

Lovosice - hotely a ubytování

Wellness hotely v Lovosicích s Wi-fi
Navštivte město Lovosice ležící na břehu řeky Labe v místech, kde končí Polabské nížiny. Hlavní dominantou Lovosic je Pfannschmidtova vila, secesní radnice a renesanční zámek. Na východní straně města je to kostel sv. Václava a Kaple Panny Marie Einsiedelské. Pokud se dá o některém městě hovořit jako o významném dopravním uzlu, jsou to Lovosice. Je tu nákladní i osobní říční přístav, železnice a dálnice. Mezi centrem Lovosic a Labem se rozkládá lesopark Osmička s dráhami pro běžce a in-line bruslaře. Na něj navazuje areál s krytým bazénem, letním koupalištěm a dalšími sportovišti. Jak vidíte, v Lovosicích se rozhodně nudit nebudete. Najděte si wellness pobyt v Lovosicích a užijte si skvělou dovolenou.