K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness pobyty Modra

k dispozici celkem 5 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Wellness pobyt na 2 noci

Velmi dobré

22 recenzí

Vychutnejte si pohodu a relax v jedinečné přírodě v obci Modra. K dispozici Vám bude hotelové wellness centrum i fitness. Na dovolenou do Zochovy Chaty se budete velmi rádi vracet.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

od 3 827 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 827 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 6 nocí

Velmi dobré

22 recenzí

Pěšky nebo na kole, obojí lze spojit a zažít během jedné dovolené. Pět dní v Hotelu Zochova Chata Vás nechá přijít na radosti plné myšlenky a zapomenout na povinnosti. Přijeďte!
  • 7 dní 6 nocí
  • snídaně

od 11 479 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 11 479 Kč

Detail pobytu

Wllness pobyt na 3 noci

Velmi dobré

22 recenzí

Hotel Zochova Chata Vás zve k pobytu na tři noci, kde si odpočinete v hotelovém wellness. Pro Vaši pravidelnou dávku pohybu můžete využít fitness a také krásné prostředí hotelu, které Vás vyláká na procházku.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 5 740 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 740 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Wllness pobyt na 4 noci

Velmi dobré

22 recenzí

Zkuste relaxovat o trošku déle, než jste zvyklí a užijte si ten pocit, kdy jste skutečně odpočatí. Získanou energii můžete vložit zpět do sebe třeba tím, že si zacvičíte nebo vyrazíte na celodenní výlet.
  • 5 dní 4 noci
  • snídaně

od 7 653 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 653 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt na 5 nocí

Velmi dobré

22 recenzí

Hotel Zochova Chata leží v úžasné panenské přírodě Malých Karpat a zároveň ve vinařské oblasti. Pro Vaše volné dny je to tedy naprosto ideální lokalita. Zabalte si vše pro Vaše pohodlí a vyrazte na cestu!
  • 6 dní 5 nocí
  • snídaně

od 9 566 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 9 566 Kč

Detail pobytu

Modra - často kladené dotazy

Modra - wellness pobyty

Modra je město proslavené vínem, které zraje na malokarpatských vinicích na jihozápadě Slovenska. Nachází se cca 30 km od Bratislavy a je skvělým místem pro klidný a odpočinkový pobyt. Modra se nachází nedaleko Malých Karpat a překvapí vás nejen bohatou historií, ale i příjemnou krajinou brzděnou četnými vinohrady. Relaxovat můžete při pěších túrách po okolní zvlněné krajině, procházkami městem se zajímavou architekturou a nebo třeba ve wellness. Užijte si pobyt na jihozápadě Slovenska! Stačí si jen vybrat to pravé ubytování v Modre.