Wellness pobyty v Odrách

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Letní balíček na 2 noci

Perfektní

28 recenzí

Hledáte aktivní relax a pobyt plný zážitků? V tom případě je pro Vás Hotel HEIPARK ta správná volba! Mezi zdejší oblíbené aktivity patří bobová dráha, tubing, trampolíny, rodeo býk, nebo třeba golfové odpaliště. Přijeďte si užít kvalitně strávený čas.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 2 245 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 245 Kč

Detail pobytu

Letní balíček na 4 noci

Perfektní

28 recenzí

Hotel HEIPARK je tím pravým místem pro Vaši aktivní dovolenou! Bobová dráha, tubing, trampolíny, rodeo býk a golfové odpaliště patří mezi nejoblíbenější aktivity pobytu. Neváhejte a přijeďte za zábavou.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 3 990 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 990 Kč

Detail pobytu

Odry - wellness pobyty

Wellness pobyty v Odrách
Město Odry se nachází v moravskoslezském kraji, v okrese Nový Jičín, v malebném údolí Oderské kotliny. Město se nachází v malebném údolí Oderské kotliny, kterou obklopují lesnaté svahy Nízkého Jeseníku. Směrem k jihovýchodu se krajina otevírá do Moravské brány. Pokud se vydáte do Oder, neměli byste vynechat také návštěvu památek. Doporučujeme navštívit například barokní zámek. Wellness v Odrách je vhodné i pro rodiny s dětmi. Vydejte se za pohádkami a skřítky do vodního mlýna Wesselsky v Loučkách nebo po naučné stezce Stříbrný chodník, který vás dovede až k bývalému dolu na těžbu stříbra. Vyberte si ubytování v Odrách a užijte si wellness pobyt na který jistě budete dlouho vzpomínat. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Odrách.