Relaxační pobyty - Lázně Lenti

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Víkendový pobyt

Užijte si báječný víkend v Lázních Lenti a dopřejte si ničím nerušené chvíle odpočinku. Díky neomezenému vstupu to hotelového wellness centra budete moci báječně relaxovat.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 3 649 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 649 Kč

Detail pobytu

Jarní radovánky

Užijte si jaro se vším všudy. Vezměte celou rodinu a přijeďte si užít pár jarních dnů do Lázní Lenti do Hotelu Balance, kde na Vás čeká zábavný program a také volný vstup do wellness. Tak neváhejte!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 5 702 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 702 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyty

Odpočinek je v dnešní uspěchané době luxusem, který si mnohdy vůbec nemůžeme dovolit. Nebo si to alespoň myslíme. Přitom odpočaté tělo se nám odmění mnohem více než to unavené. Tak na to myslete a prohlédněte si naše relaxační pobyty. Co vám mohou nabídnout? Tak především krásné chvíle plné wellness procedur. S kým můžete vyrazit? S kýmkoliv. V nabídce najdete relaxační pobyty pro celou rodinu nebo třeba víkendové pobyty pro dva. A nouze není ani o tématické relaxační pobyty. Vypravit se tak můžete na gurmánský víkendový pobyt nebo na vinařský výlet. A vybírat můžete i z celé řady destinací. K dispozici jsou pobyty v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku. Z tolika možností si zkrátka musí vybrat i ten nejnáročnější zákazník.