Rodinné pobyty s dětmi - Slovinsko

k dispozici celkem 13 lázeňských pobytů Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Rodinná dovolená na Bledu na 2 noci

Perfektní

5 recenzí

Navštivte Slovinsko a užijte si pohodu v hotelu Savica Garni! Specialitou jsou zde rodinné pokoje se dvěma propojenými dvoulůžkovými pokoji. O svých ratolestech navíc nebudete ani vědět, protože tu na ně čekají bohaté animační programy.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně
  • vstup do wellness

od 3 924 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 924 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená u moře na 7 nocí

Neváhejte a vezměte celou rodinu k moři! Na Slovinsku si užijete zábavu i relax. Můžete zde odpočívat na pláži, zatímco Vaše děti si mohou užívat moře nebo animační program, který je tu pro ně speciálně připraven.
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 15 750 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 15 750 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená na Bledu na 3 noci

Perfektní

5 recenzí

CHcete si užít perfektní rodinou dovolenou? Rodinný pobyt v hotelu Savica Garni je pro Vás ideální volbou! Děti se zabaví během animačních programů a čekají zde na Vás i speciální rodinné pokoje, abyste ve volných chvílích mohli být všichni spolu, ale navzájem se nerušili.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně
  • vstup do wellness

od 5 886 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 886 Kč

Detail pobytu

Rodinná dovolená a pobyty s dětmi

Rodinné pobyty s dětmi - Slovinsko

Užijte si krásný čas s rodinou. Nejlepší rodinná dovolená je ta, ze které si jak děti, tak rodiče přivezou spoustu zážitků. Prožijte příjemné chvíle na dovolené s dětmi a vyberte si z nabídky těch nejlepších wellness pobytů v České republice, na Slovensku nebo i v Maďarsku.

Spousta wellness hotelů nabízí pestrou škálu pobytových balíčků. Můžete vyrazit například na relaxační pobyt, kde si užijete spoustu relaxace a vodních radovánek v bazénech nebo aquacentrech. S dětmi můžete vyrazit i na aktivní pobyty, které zahrnují turistické či cyklistické výlety a v zimě i skipasy. Takové najdete třeba v Jeseníkách, v Krkonoších, ale i v jižních Čechách.

Možností je spoustu. Stačí vybrat ten pravý wellness hotel, sbalit kufry a vyrazit.