Silvestrovské pobyty 2019 - Lázně Nový Smokovec

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Tatranský silvestrovský pobyt na 4 noci

Pokud si chcete dopřát Silvestrovské oslavy, na které budete vzpomínat, pak je pro Vás místo v srdci Tater určitě ta správná volba. Můžete si vychutnat úžasný výhled na Lomnický štít, užít si výletů do okolí a lanovku vzdálenou kousek od hotelu nebo využít možnost sjezdového lyžování. V rámci balíčku Vás čeká odpočinek v hotelovém wellness centru a relax zóně s bazénem. Chybět nesmí ani Silvestrovská zábava se slavnostní večeří, kulturním programem a tombolou.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 10 723 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 10 723 Kč

Detail pobytu

Tatranský silvestrovský pobyt na 5 nocí

Vychutnejte si krásy Vysokých Tater a vydejte se do samého srdce do Lázní Nový Smokovec a oslavte konec roku v tomto úžasném prostředí. Těšit se můžete na možnost využití wellness a relax zóny s bazénem, na skvělou silvestrovskou zábavu se slavnostní večeří, kulturním programem a tombolou. Pokud se budete chtít nejen veselit, v okolí je mnoho možností vyrazit do přírody či za sportem.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 11 744 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 11 744 Kč

Detail pobytu

Tatranský silvestrovský pobyt na 3 noci

Velmi dobré

13 recenzí

Láká Vás prožít oslavy konce roku na čerstvém vzduchu v úžasném prostředí Vysokých Tater? Neváhejte a vydejte se do Lázní Nový Smokovec, kde se z hotelového pokoje můžete kochat nezapomenutelným výhledem přímo na Slavkovský nebo Lomnický Štít. V rámci pobytu se můžete těšit na relaxaci ve wellness a relax zóně s bazénem nebo na silvestrovskou zábavu s kulturním programem a tombolou.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 8 349 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 8 349 Kč

Detail pobytu