Velikonoční pobyty 2019 - Vysoké Tatry - wellness

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Velikonoce, 3 noci

Láká Vás i s celou rodinou zažít Velikonoce v krásném prostředí Vysokých Tater, neváhejte. V hotelu Bellevue pro vás mají připraven bohatý animační a kulturní program pro děti i dospělé. Relaxaci a pohodu zaručí v ceně zahrnutý vstup do perfektně vybaveného wellness centra či fitness nebo společná hra stolního tenisu.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

Perfektní

17 recenzí

od 6 692 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 6 692 Kč

Detail pobytu

Velikonoce, 2 noci

Chcete-li tento rok prožít velikonoce zase trochu jinak a jinde, vydejte se na úpatí Vysokých Tater, do Grand hotelu Bellevue. Bohatý animační a kulturní program pro Vás i Vaše děti Vás jistě nezklame. Těšit se také můžete na dvakrát denně neomezený vstup do skvěle vybaveného wellness centra a volný vstup do fitness.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Perfektní

17 recenzí

od 4 564 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 564 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Velikonoce, 4 noci

Společné chvíle plné pohody v období svátků, kdo by nechtěl na Velikonoce něco takového prožít. Co takhle vyrazit do krásného prostředí Vysokých Tater do hotelu Bellevue. Nudit se nebudete, a to díky bohatému animačnímu a kulturnímu programu pro Vás i Vaše děti nebo možnosti zahrát si zdarma stolní tenis. Odpočinek zaručí v ceně zahrnutý vstup do luxusně vybaveného wellness centra či fitness.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

Perfektní

17 recenzí

od 8 718 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 8 718 Kč

Detail pobytu