Víkendové pobyty - Lázně Lenti

k dispozici celkem 2 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Víkendový pobyt

Užijte si báječný víkend v Lázních Lenti a dopřejte si ničím nerušené chvíle odpočinku. Díky neomezenému vstupu to hotelového wellness centra budete moci báječně relaxovat.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 3 649 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 649 Kč

Detail pobytu

Jarní radovánky

Užijte si jaro se vším všudy. Vezměte celou rodinu a přijeďte si užít pár jarních dnů do Lázní Lenti do Hotelu Balance, kde na Vás čeká zábavný program a také volný vstup do wellness. Tak neváhejte!
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 5 702 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 702 Kč

Detail pobytu

Víkendové pobyty

Víkend plný wellness procedur, příjemných výletů, dobrého jídla a chutného vína. Že to zní jako pěkná představa? Přestaňte snít a prohlédněte si naše víkendové pobyty. K dispozici jsou romantické víkendová pobyty pro dva i pobyty pro celou partu. Nechybí ani nějaký ten dámský víkendový pobyt, který si můžete naplno užít se svou kamarádkou, sestrou nebo třeba maminkou. A co vám tyto relaxační pobyty mohou nabídnout? Kromě všeho výše zmíněného je to třeba i překrásné okolní prostředí nebo příjemné zázemí moderních wellness hotelů. A destinace? I tady je z čeho vybírat. Záleží jen na vás, zda dáte přednost západním Čechám nebo třeba jižní Moravě, kde o to chutné víno nouze určitě nebude. Pokud by vám krásy naší republiky nestačily, můžete klidně vyrazit i k našim sousedům na Slovensko,