Podívejte se na tipy na vánoční dárky.

Lázně v Rakousku

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte lokalitu

Hotely Mapa

Lyžařský pobyt, 3 noci

Zimní období se nám blíží a my pro Vás připravili lyžařský pobytový balíček se Skipassy do nedalekého lyžařského střediska, které je vzdálené od hotelu 100 metrů. Pokud nevěříte přijeďte se přesvědčit sami!
  • 4 dny 3 noci

od 4 886 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 886 Kč

Detail pobytu

Lyžařský pobyt, 5 nocí

Pokud milujete zimní sporty jako je lyžování nebo snowbording tak je tento balíček přímo pro Vás. Hotel Kreischberg pro Vás připravil pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra a celodenní Skipassem po celou dobu pobytu do lyžařského střediska!
  • 6 dní 5 nocí

od 7 626 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 7 626 Kč

Detail pobytu

Rekreační pobyt

Nemáte čas na odpočinek a relaxaci? Kreischberg hotel je to pravé místo k odpočinku a odreagování se. Po dobu pobytu máte neomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám je k dispozici finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazén a jiné. Přijeďte a přesvědčte se sami!
  • 4 dny 3 noci

od 3 102 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 102 Kč

Detail pobytu

Víkendový pobyt

Prožijte 2 noci o víkendu v rakouských termálních lázní s polopenzí a volným vstupem do bazénů a saun. Uvidíme, že si tento pobytu opravdu užijete.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Perfektní

31 recenzí

Cena na vyžádání

cena za osobu / 2 noci

Cena na vyžádání

Detail pobytu

Lázně v Rakousku


Rakousko není jen zemí tyčících se hor a překrásných horských jezer. Je také vyhledávanou lázeňskou destinací a je spojeno s wellness pobyty a termálními lázněmi. Termální lázně a hotely v prostředí malebných rakouských měst i venkova mají své kouzlo. Dokonalou relaxaci zažijete, když spojíte wellness či lázně s lyžováním v zimní sezóně nebo turistikou v letním období. Wellness je fenomén dnešní doby. Cílem je dosáhnout souladu duševních i fyzických sil, a tím i příjemného a spokojeného života. Rakouské wellness hotely a lázně se vyznačují špičkovou úrovní ubytování, gastronomií i wellness center. Navštívit můžete třeba středisko Therme Laa ležící v blízkosti českých hranic, cca 30 km od Brna. Rakouské lázně vám poskytnou nejvyšší možný komfort. Ten z nich spolu s lázeňskými procedurami tvoří opravdový relaxační ráj.