K nástupu na pobyt je třeba prokázat negativní test, očkování nebo prodělání covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Wellness pobyty ve Straškově-Vodochodech

k dispozici celkem 5 wellness pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Prodloužený romantický pobyt pro zamilované

Perfektní

116 recenzí

Dopřejte si romantiku a sbližte se ještě víc. Vyražte do Hotelu Amálka a se svou drahou polovičkou si vychutnejte privátní saunu a vířivku, láhev francouzského sektu a luxusní masážní křeslo.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně
  • 2 procedury

3 780 Kč 2 500 Kč

cena za osobu / 3 noci

3 780 Kč 2 500 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt s wellness a tříchodovým obědem

Perfektní

116 recenzí

Přijeďte načerpat nové síly do Hotelu Amálka, kde na Vás čeká komfortní ubytování s bohatými snídaněmi a výborným tříchodovým obědovým menu, privátním využitím infra sauny v kombinaci se solnou komnatou a možnost využít luxusní masážní křeslo.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

2 540 Kč 2 035 Kč

cena za osobu / 2 noci

2 540 Kč 2 035 Kč

Detail pobytu

Straškov-Vodochody - často kladené dotazy

Straškov-Vodochody - wellness pobyty

Obec Straškov-Vodochody se nachází v Ústeckém kraji, v okrese Litoměřice, necelých 7 kilometrů od Roudnice nad Labem. Obec je klidným místem pro váš relaxační pobyt. Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od každodenních starostí, vyberte si wellness hotel ve Straškově Vodochodech. V obci se v průběhu roku koná několik akcí, jako jsou nejrůznější plesy, ale i country festival Střaškovský korbel. Zarezervujte si ubytování ve Straškově Vodochodech a vyrazte za klidným relaxačním pobytem, na který budete dlouho vzpomínat. Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů ve Straškově Vodochodech a vyrazte za báječnou relaxací.